Każdego dnia życie potrafi zaskoczyć – czasem pozytywnie, czasem wręcz przeciwnie. Na szczęście na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń możesz się ubezpieczyć. W doborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb wariantu ubezpieczenia pomogą Ci eksperci z firmy Karcz Ubezpieczenia w Raciborowicach. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie tego doradztwa ubezpieczeniowego.

Karcz – doradztwo ubezpieczeniowe w Raciborowicach

Karcz to firma ubezpieczeniowa, która oferuje nie tylko szeroki wachlarz polis, ale też fachowe doradztwo. Firma ta należy do grupy Unilink, a jej założycielem jest Mieczysław Karcz. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Raciborowicach – miejscowości na terenie województwa małopolskiego. Kadrę firmy Karcz Ubezpieczenia stanowią doświadczeni pracownicy, którzy profesjonalnie pomogą Ci w doborze odpowiedniego wariantu polisy ubezpieczeniowej.

Jakie ubezpieczenia oferuje firma Karcz?

Jeśli poszukujesz skutecznej ochrony na wypadek trudnych sytuacji życiowych, doradcy z firmy Karcz Ubezpieczenia pomogą Ci znaleźć najlepszą polisę. W ofercie tej firmy znajdziesz:

  • ubezpieczenia na życie,

  • ubezpieczenia firmowe,

  • ubezpieczenia turystyczne,

  • ubezpieczenia rolne,

  • OC komunikacyjne,

  • autocasco.

Firma ta oferuje zarówno ubezpieczenia dla osób prywatnych, jak i firm, a także atrakcyjne polisy grupowe. Co więcej, fachowcy Ci współpracują ze specjalistami i rzeczoznawcami, dlatego oferują również serwis oraz kosztorys powypadkowy.

Ubezpieczenia na wakacje i od nieszczęśliwych wypadków

Poza korzystnymi polisami na życie w ofercie firmy Karcz znajdziesz także ubezpieczenia skierowane do osób kochających podróże i pragnących dodatkowego zabezpieczenia każdego dnia. Przed wyjazdem na wakacje warto skorzystać z usług firmy takiej jak Karcz Ubezpieczenia, której pracownicy doradzą Ci przy wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia turystycznego i opowiedzą o wszystkich sytuacjach losowych, jakie obejmuje to zabezpieczenie. W każdej sytuacji warto zadbać również o ważne ubezpieczenie NNW, czyli od nagłych wypadków.

Ubezpieczenia dla firm w ofercie doradztwa Karcz

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo, skorzystanie z usług firmy ubezpieczeniowej Karcz ułatwi Ci znalezienie najlepszego ubezpieczenia firmowego. W ofercie znajdziesz zarówno ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, niezbędne w wielu branżach, takich jak biura rachunkowe czy usługi transportowe, a także ubezpieczenia majątkowe siedziby firmy. Doradcy pomocą Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia grupowego dla Twoich pracowników, co niewątpliwie będzie kolejnym atutem Twojej firmy.