Chociaż nie możemy przewidzieć chorób czy nieszczęśliwych wypadków, warto odpowiednio zabezpieczyć się przed ich konsekwencjami. Ochronić siebie, jak i bliskich pozwala polisa na życie, którą można wykupić z pomocą pośrednika. Korzystając z usług takich specjalistów, jak Honorata Woźna-Bierła, zyskujemy pewność, że otrzymany rozwiązania w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie

Nie ulega wątpliwości, że przy dużej konkurencji rynkowej towarzystw ubezpieczeniowych, ciężko zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi przez nie produktami. Proponowane pakiety często są też mocno rozbudowane, przez co znalezienie polisy, która w 100% spełni nasze potrzeby, wymaga sporo wysiłku. Jeśli cenimy swój czas, zamiast odwiedzać kolejne witryny internetowe ubezpieczycieli, lepiej skorzystać z pomocy agentów. Do podmiotów godnych zaufania zaliczamy zdecydowanie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Honorata Woźna-Bierła, które od początku swego istnienia stawia za priorytet satysfakcję klientów. Biuro z siedzibą w Śremie zapewnia indywidualne podejście do interesantów, szeroki wachlarz polis oraz atrakcyjne zniżki na ich zakup drogą elektroniczną. Z usług powyższego pośrednika warto skorzystać, gdy chcemy ubezpieczyć dom, zwierzęta, samochód czy też objąć ochroną swą rodzinę na czas wyjazdu zagranicznego. Specjalistka pomaga też klientom dobrać optymalny wariant polisy na życie, która daje dużo więcej niż tylko komfort psychiczny.

W trosce o przyszłość

Polisa na życie chroni przed następstwami zdarzeń, które wystąpiły w okresie trwania umowy ubezpieczeniowej.  W zależności od wybranego wariantu, jej zakres może obejmować zarówno utratę życia, jak i zdrowia klienta z powodu chorób bądź nieszczęśliwych wypadków. Warto wiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozszerzyć przedmiot ubezpieczenia na bliskich, chociażby partnera lub dzieci.

Polisa na życie to bez dwóch zdań pewne wsparcie finansowe w nagłych sytuacjach losowych. Dzięki niej pokryjemy koszty operacji czy długotrwałej rehabilitacji.  To również ona zapewnia gotówkę rodzinie, jeśli jej jedyny żywiciel umrze lub będzie niezdolny do dalszej pracy. Wysokość świadczenia, które zostanie wypłacane tzw. osobom uposażonym, jest uzależniona od sumy ubezpieczenia ustalanej w umowie Towarzystwem. Zdaniem specjalistów, powinna pokrywać się z faktycznymi potrzebami wykupującego polisę i nie warto na niej oszczędzać. Nie sposób pominąć faktu, że to ona jest również jednym z czynników determinujących wysokość opłacanej składki. Jak tłumaczy przedstawiciel Biura Honoraty Woźnej-Bierły:

Kwota, jaką odprowadzamy, zależy głównie od wieku ubezpieczonego, jego stanu zdrowia, charakteru wykonywanej pracy, a także długości okresu ochronnego. Wysokość składki jest też uwarunkowana samym zakresem ubezpieczenia. Chociaż wiele osób decyduje się na zakup podstawowego pakietu, warto pomyśleć nad dodaniem do niego innych elementów, dzięki którym jeszcze lepiej zabezpieczymy przyszłość swoją oraz najbliższych.