Nie da się ukryć, że publiczna opieka zdrowotna nie cieszy się dobrą opinią. Długie kolejki na badania, czy niska dostępność do specjalistów nikogo już nie dziwią. Aby uniknąć tego typu niedogodności, warto zdecydować się na wykup prywatnej polisy zdrowotnej. W wyborze atrakcyjnego pakietu usług medycznych z pewnością pomogą nam pośrednicy, chociażby firma Ubezpieczenia Chmielewski.

Zakres prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne zyskują coraz większe uznanie. Nic w tym jednak dziwnego, gdyż niosą one multum korzyści, których próżno szukać w ramach świadczeń gwarantowanych przez Państwo. Jako swoiste przedłużenie bezpłatnej opieki zdrowotnej, zapewniają one łatwiejszy dostęp do przychodni, poradni czy centrów medycznych, oddalając tym samym widmo wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę. Tego typu polisa pokryje również koszty badań diagnostycznych, zabiegów ambulatoryjnych bądź operacji chirurgicznych, które odbywają się w placówkach o podwyższonym standardzie. Do listy zalet prywatnego ubezpieczenia zaliczamy ponadto możliwość refundacji zakupu niezbędnych leków. W zależności od firmy, z którą zawarliśmy umowę, polisa pokryje nawet do 80% kosztów realizacji recepty.

Bezcenna pomoc pośrednika ubezpieczeniowego

Zakres świadczeń udzielanych w ramach prywatnej polisy zdrowotnej jest zawierany w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Jeśli mamy wątpliwości co do zapisów w umowie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Do podmiotów godnych polecenia należy bez dwóch zdań firma Ubezpieczenia Chmielewski, która prowadzi działalności w Miejskiej Górce na terenie województwa wielkopolskiego. Powyższe biuro pośredniczące stawia za priorytet satysfakcję klientów, podchodząc do każdego z nich w sposób indywidualny. Interesanci mogą zatem liczyć na przedstawienie różnych modeli prywatnej opieki zdrowotnej z uwzględnieniem osobistych potrzeb i posiadanego budżetu. Jak podkreśla przedstawiciel powyższego podmiotu:

Prywatne ubezpieczenie to doskonała opcja dla wszystkich niezadowolonych z publicznych usług medycznych. Stanowi one ponadto dobre rozwiązanie dla osób, które muszą regularnie kontrolować swoje zdrowie bądź też posiadają dzieci w wieku przedszkolnym. Prywatna polisa wiąże się z regularnym odprowadzeniem składek, a ich wysokość zależy głównie od ilości świadczeń zawartych w wybranym wariancie. Z ekonomicznego punktu widzenia, warto zainteresować się zwłaszcza pakietem rodzinnym, którego cena jest zwykle bardziej korzystna niż w przypadku ubezpieczenia indywidualnego.

Atrakcyjne polisy na rozmaite okoliczności

Korzystając z usług Mikołaja Chmielewskiego, z pewnością nabędziemy atrakcyjny pakiet szyty na miarę naszych potrzeb. Jako pośrednik ubezpieczeniowy PZU, oferuje on także między innymi polisy pracownicze, indywidualne, rodzinne, na życie oraz kapitałowe (z gwarancją odłożenia kapitału), które to do zbędnego minimum ograniczają ryzyko leczenie z własnych funduszy podczas wyjazdów zagranicznych. Atutem specjalisty jest wieloletnia obecność na rynku oraz stałe dostosowywanie się do zmiennych realiów branży ubezpieczeniowej.