Artykuły z kategorii instytucje, urzędy

Światowy Dzień Ziemi. Co możemy z tej okazji zrobić dla planety?

2021-04-21
Dzień Ziemi obchodzony jest co roku 22 kwietnia. Dowiedz się, skąd wziął się ten pomysł oraz sprawdź, co możesz zrobić z tej okazji dla ochrony środowiska.

Biuro patentowe Hanny Borawskiej: co powinna zawierać kompletna dokumentacja patentowa?

2021-03-04
Dokumentacja patentowa składa się z wielu elementów. Najlepiej powierzyć jej stworzenie takich specjalistom jak rzecznikowi patentowemu Hannie Borawskiej.

Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich- rozwijaj się z nami!

2021-02-19
Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich to miejsce, gdzie nauka i technika mają duże znaczenie. Zobacz, dlaczego, jeśli szkolić to z nim.

Rzecznicy patentowi Kancelarii BELLEPAT tłumaczą, czym są badania czystości patentowej

2021-02-19
Badania czystości patentowej określają to, czy przygotowywany wynalazek nie został już wcześniej stworzony. Do kogo należy zgłosić się o pomoc? Kliknij link.

Skuteczne zarządzanie ochroną środowiska i gospodarką odpadami w przedsiębiorstwie ze spółką ATMOTERM-EKOURBIS Sp. z o.o.

2021-02-08
Gospodarka odpadami w firmie z Atmoterm-Ekourbis to pewna ochrona środowiska przed wszelkim skażeniem. Jak zarządzać odpadami odpowiednio do typu działalności?

Fundacja Proximus – ceniony organizator kursów zawodowych dla osób niepełnosprawnych

2021-02-02
Osoby niepełnosprawne cierpią z powodu wykluczenia społecznego i zawodowego. Fundacja Proximus organizuje dla nich kursy i szkolenia zawodowe. W jakim celu?

Kompleksowa ochrona środowiska z firmą KIK ECO LAB

2021-01-21
Potrzebujesz pozwolenie na przetwarzanie odpadów? A może zależy Ci na innej usłudze związanej z ochroną środowiska? Zleć to zadanie firmie KIK ECO LAB

Agencja Celna Odprawa Włodarska J. - Zleć usługę profesjonalistom, aby ustrzec się przed kłopotami

2021-01-11
Agencja Celna Odprawa oferuje kompleksowe usługi związane z prawem celnym. Zapoznaj się z ofertą tego przedsiębiorstwa i skorzystaj z usług profesjonalistów.

Czy warto mieszkać na osiedlu Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii?

2021-01-08
Warto mieszkać na osiedlu Spółdzielni Mieszkaniowej w Górze Kalwarii, ponieważ budynki są zadbane i bezpieczne, dzięki bieżącym remontom i konserwacjom.

Jak wstąpić do zakonu franciszkanów?

2021-01-06
Wspólnota franciszkanów ma bardzo długą tradycję. Wiele osób marzy o tym, aby wstąpić do tego zakonu. Jakie kroki podjąć, aby móc zostać członkiem zakonu?