Artykuły z kategorii instytucje urzedy

Termomodernizacja domu i efektywne zarządzanie energią – cenne porady

2022-10-04
Jeśli planujesz termomodernizację swojego domu jednorodzinnego, koniecznie kliknij link i poznaj wiele cennych wskazówek między innymi z Projektu HACKS.

Jak przygotować mieszkania i domy na nadchodzący kryzys energetyczny?

2022-10-04
Obawiasz się wysokich rachunków za prąd, ogrzewanie i wodę? Jeśli tak, kliknij link i poznaj wiele wskazówek na temat efektywnego wykorzystania energii domu.

Dlaczego administrowanie wspólnotą mieszkaniową warto powierzyć przedsiębiorstwu Audytor Energetyczny i Zarządca Nieruchomości Przemysław Boczar?

2022-09-28
Szukasz firmy zajmującej się sprawowaniem nadzoru nad wspólnotami mieszkaniowymi? Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się przedsiębiorstwo Przemysława Boczara

Jakie cele wspiera fundacja Inkubator Innowacji Społecznych?

2022-08-22
Fundacja Inkubator Innowacji Społecznych z siedzibą w Kutnie niesie bezpłatną pomoc osobom potrzebującym. W jakie działania placówka angażuje się obecnie?

Nazwa, logo, sygnet czy domena internetowa? Co zastrzegać?

2022-06-07
Jeżeli myślisz o formalnej ochronie marki w Urzędzie Patentowym, to pamiętaj o tym, że nie każda odmiana znaku towarowego gwarantuje taką samą ochronę.

Biuro Usług Przyrodniczych Bio-Ekspert – sprawne przeprowadzenie ekspertyzy ornitologicznej

2022-06-29
Na czym polega przeprowadzenie ekspertyzy ornitologicznej i w jakich przypadkach jest ona niezbędna? Jak z tego zadania wywiązuje się firma Bio-Ekspert?

Odprawy eksportowe z Agencją Inter Stat Sp. z o.o. – kompleksowo i profesjonalnie

2022-06-27
Na czym polega profesjonalna pomoc przy odprawie eksportowej z Agencją Inter Stat Sp. z o.o. i dlaczego warto się na nią zdecydować? Dowiedzmy się tego.

Jak przebiega rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy z pomocą Agencji Celnej Tadro-Sped s.c. Mirosława Talika i Pawła Drozdy?

2022-07-26
Rejestracja pojazdów sprowadzonych z zagranicy wiąże się z dużą ilością formalności, które muszą zostać dopełnione. Sprawdź, kto może w tym pomóc.

Usługa czyszczenia separatorów w ofercie WUKO 24

2022-06-01
Przedsiębiorstwo WUKO 24 oferuje fachowe czyszczenie separatorów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Usługi realizowane są rzetelnie, sprawnie i terminowo.

Obsługa zgłoszeń celnych na najwyższym poziomie z agencją celną Spedycja s.c.

2022-05-17
Dlaczego warto zdecydować się na obsługę zgłoszeń celnych z agencją celną Spedycja s.c.? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule. Serdecznie zapraszamy.