• Wydanie decyzji środowiskowych, pozwolenia na wyprowadzanie gazów i pyłów, czy też pozwolenie na przetwarzanie odpadów wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Co więcej, niezbędna jest tutaj znajomość przepisów prawnych. W  związku z tym, tego rodzaju usługi warto zlecić zewnętrznej firmie, która zajmuje się takimi sprawami na co dzień. Jedną z nich jest KIK ECO LAB. W tym artykule poznasz ich szczegółową ofertę.

Profesjonalne usługi z zakresu ochrony środowiska w firmie KIK ECO LAB

Firma KIK ECO LAB została założona dzięki współpracy absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki pasji oraz wieloletniemu zdobywaniu wiedzy w zakresie ochrony środowiska, z powodzeniem zajmą się uzyskiwaniem pozytywnych decyzji środowiskowych oraz różnego rodzaju pozwoleń. O ich profesjonalizmie oraz wysokiej skuteczności w osiąganiu pozytywnych decyzji świadczą stałe współprace. Firma współpracowała między innymi przy:

  • budowie obiektów inwentarskich (obory, chlewnie, kurniki, odchowalnie)
  • stacjach benzynowych
  • budowie dróg i mostów
  • budowlach hydrotechnicznych
  • zakłady przetwórcze
  • przetwarzanie odpadów
  • budowie zabudowy usługowej i handlowej.

Dzięki ponad 10-letniej działalności, firma zdążyła już zdobyć setki zaufanych klientów, o czym mogą Cię przekonać zrealizowane projekty (znajdziesz je na stronie internetowej w zakładce „nasze realizacje”). Korzystając z ich usług możesz liczyć na uzyskanie decyzji środowiskowych, pozwolenia na przetwarzanie odpadów, pozwoleń wodnoprawnych oraz innego rodzaju decyzji, które są niezbędne w przypadku budowy inwestycji mającej wpływ na środowisko naturalne. Na pewno masz świadomość, że bez pozytywnie rozpatrzonego wniosku nie otrzymasz pozwolenia na budowę!

Firma KIK ECO LAB to gwarancja skuteczności

Lata zdobywania wiedzy, ukończenie prestiżowych studiów, znajomość przepisów prawnych, stałe dokształcanie się i wieloletnia współpraca ze stałymi klientami powinny przekonać Cię do skorzystania z usług właśnie tej firmy! Nawet najtrudniejsze i skomplikowane sprawy nie stanowią dla nich najmniejszego problemu.

Planując budowę zabudowy wielorodzinnej, stacji benzynowej lub innego obiektu, którego funkcjonowanie wpływa na środowisko naturalne niezbędne jest posiadanie karty informacyjnej. W tym również pomoże Ci firma KIK ECO LAB. Tego rodzaju dokument jest szczególnie ważny, gdy planowana budowa obiektów ma miejsce w pobliżu obszarów objętych programem Natura 2000. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty i działalności Zakładu KIK ECO LAB znajdziesz na stronie internetowej.