Kupno samochodu to niełatwe zadanie. Szczególnie ciężką decyzją jest wybór marki i modelu auta, a także jego standardu, w tym rodzaju napędu i jego zasilania. Według statystyk w ostatnich latach Polacy chętnie kupowali samochody producentów azjatyckich. Rośnie również zainteresowanie fabrycznie nowymi pojazdami, co potwierdza autoryzowany dealer Mitsubishi salon AUTO KRAK Jana Wójcika. Mimo tego proponuje on również sprzedaż  aut używanych japońskiej marki. AUTO KRAK ma również w swojej ofercie wyjątkowe samochody włoskiego FIATA o niskim przebiegu i to w atrakcyjnej cenie. Dlaczego warto zatem wybierać auta z rynku wtórnego właśnie z propozycji dostępnych w krakowskiej firmie Jana Wójcika?

Samochody używane kochanych przez Polaków marek

Firma AUTO KRAK działa jako autoryzowany dealer samochodów marki Mitsubishi, a także Fiata oraz Fiata Professional. Tym samym wiele modeli aut używanych z dostępnej oferty tworzą pojazdy kochanych przez Polaków marek. Podkreślić bowiem warto, że w naszym kraju japońskie Mitsubishi oraz włoski Fiat cieszą się olbrzymią popularnością już od wielu lat. Dowodem na to jest m.in. wysoka sprzedaż modeli Fiat 500 oraz Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x4, który zajął w 2020 roku pierwsze miejsce wśród SUV-ów w wersji hybrydowej plug-in. Dodać warto, że zespół AUTO KRAK nie zamyka się jednak na wyszukiwanie dla klientów samochodów niemieckich, brytyjskich czy amerykańskich koncernów. Oferta jest naprawdę rozbudowana.

Auto używane w wersji hybrydowej

Nie tylko w USA, Niemczech czy Wielkiej Brytanii rośnie zainteresowanie samochodami elektrycznymi. Również i w Polsce są one prawdziwym hitem sprzedażowym, choć nasi kierowcy chętniej stawiają na rozwiązania hybrydowe. Takie pojazdy z rynku wtórnego również pojawiają się w propozycji handlowej salonu motoryzacyjnego AUTO KRAK. Dlaczego hybrydy to samochody idealne dla każdego, również osób poruszających się głównie w przestrzeniach miejskich? Powodem jest wysoka energooszczędność i niskie zużycie paliwa, przy jednoczesnej gwarancji płynnej oraz bezpiecznej jazdy. Popularne hybrydy plug-in zasilane mogą być zarówno z sieci domowej o napięciu 230 V, jak i energią ze stacji szybkiego ładowania o bardzo dużej mocy. Oczywiście z łatwością można przełączyć jazdę takimi samochodami na tradycyjne paliwo.

Bezpieczny zakup auta, które posłuży kierowcy przez wiele lat

Firma AUTO KRAK cieszy się dużym zainteresowaniem klientów z całej Polski, w tym Krakowa, nie tylko słynąc ze sprzedaży aut nowych i używanych, ale także z oferowania serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Zespół na czele z Janem Wójcikiem proponuje również usługi diagnostyczne w ramach prowadzonej certyfikowanej Stacji Kontroli Pojazdów. Jaki ma to zaś związek z handlem samochodami z rynku wtórnego? Jest to potwierdzenie dla kupujących, iż firma AUTO KRAK dba o sprzedaż aut w najlepszym stanie technicznym. W większości są to pojazdy, które nie uczestniczyły nigdy w żadnej kolizji, a także, które cechują się niskim przebiegiem. Ponadto samochody używane od krakowskiego dealera opatrzone są pełną dokumentacją serwisową. Jeśli chcesz zatem kupić pojazd, który sprawdzi się do intensywnej jazdy przez wiele lat, wybierz ofertę AUTO KRAK.

Pełne doradztwo i bezpłatna wycena

Większość pojazdów używanych, które sprzedaje firma AUTO KRAK, pochodzi z rynku krajowego, co daje pewność, iż są to samochody nieustępujące jakością nowym pojazdom. Auta te nie wymagają wkładu w naprawy, regeneracje czy konserwacje, a każdy klient może sprawdzić ich sprawność podczas bezpłatnych konsultacji oraz wyceny. Specjaliści AUTO KRAK oferują również pełne doradztwo, starając się pomóc w podjęciu właściwej decyzji. To z nimi z łatwością można dopasować dany model samochodu do stylu jazdy, zastosowania, a także budżetu.

Kupno auta używanego z jednoczesną sprzedażą własnego

Niewątpliwą zaletą kupowania samochodu używanego od firmy AUTO KRAK jest możliwość jednoczesnego sprzedania własnego pojazdu. Nie trzeba przy tym obawiać się zaniżonych cen – dealer AUTO KRAK współpracuje z rzeczoznawcami samochodowymi, oferując rozsądne rozliczenia. Mowa o korzystnym bilansie finansowym takiej transakcji, a także o elastycznych formach finalizacji umowy. Kupno używanego samochodu może odbyć się po odliczeniu ceny sprzedawanego auta. W niektórych przypadkach liczyć można nawet na spłatę ratalną. Warto też pytać o opcję leasingu, która najczęściej wybierana jest z oferty nowych pojazdów marki Mitsubishi. Salon AUTO KRAK gwarantuje niebywale opłacalny leasing 101%!