Boksy dachowe są coraz popularniejsze wśród polskich kierowców, a zwłaszcza przez rodziny, które lubią wspólne podróże po Polsce i Europie. Nie tylko one jednak pozwalają powiększyć znacznie ładowność pojazdu. Prócz montażu specjalnych bagażników na dachu auta można postawić na jeszcze prostsze rozwiązanie instalowane na haku. Mowa o bagażnikach Towbox, które w atrakcyjnej cenie dystrybuuje firma AutoBox-OnLine.PL. Czym wyróżniają się te wyjątkowe konstrukcje?

Towbox, czyli nowa jakość wśród bagażników na hak

Oferta bagażników na hak jest niestety wśród polskich dystrybutorów uboga, a większość firm proponuje boksy dachowe. Sklep AutoBox-OnLine.PL słynie jednak z szerokiej oferty i proponuje wysokiej klasy konstrukcje, które odpowiadają na potrzeby wielu klientów. Mowa m.in. o bagażniku na hak Towbox, który  wyróżnia się zarówno designerskim wyglądem dopasowanym do najnowocześniejszych aut, jak i niebywałą funkcjonalności. Jego skrzynia o regularnych kształtach z łatwością mieści różne ładunki do 400 litrów pojemności i ładowności 50 kg. dodać warto, że Towbox dzięki niskiemu umiejscowieniu ułatwia znacznie załadunek oraz rozładunek, gwarantując prostą obsługę również dla kobiet, osób niepełnosprawnych czy seniorów. Tego niestety nie zapewniają alternatywne bagażniki dachowe. Czym jeszcze cechują się boksy Towbox?

Doradcy sprzedażowi firmy AutoBox-OnLine.PL podkreślają, że bagażniki z linii Towbox pasują na wszystkie haki w europejskiej specyfikacji. Łatwo się je zatem montuje, a ich konstrukcja nie pogarsza warunków jazdy oraz standardu bezpieczeństwa. Bagażniki Towbox wyposażone są w dynamiczne kierunkowskazy oraz oświetlenie FULL LED. Skrzynia ma też łagodne linie, które obniżają opór wiatru, gwarantując brak zaburzenia aerodynamiki podczas jazdy. Przewożenie ładunków w bagażnikach Towbox nie wiąże się zatem z większym spalaniem czy hałasem. Dowodzą temu liczne testy, a także pozytywne opinie wielu użytkowników na całym świecie.

Zamów swój Towbox bez wychodzenia z domu!

Bagażniki na hak cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej można je zobaczyć na polskich drogach. Ich cena również jest bardzo atrakcyjna, czego potwierdzeniem jest oferta sklepu internetowego AutoBox-OnLine.PL. To w nim można kupić swój Towbox bez wychodzenia z domu. Firma AutoBox-OnLine.PL błyskawicznie realizuje zlecenia i korzysta tylko z usług sprawdzonych kurierów. Bagażnik na hak jest zatem bezpiecznie zapakowany i dostarczony pod wskazany adres.

Doradcy sprzedażowi ze sklepu AutoBox-OnLine.PL dodają, że zakupiony Towbox opatrzony jest długim okresem gwarancyjnym producenta, a w przypadku większych zakupów liczyć można na rabaty. Warto zatem prócz bagażnika na hak przemyśleć kupno uchwytów rowerowych i narciarskich, koszt bagażowych czy też różnych akcesoriów. Sklep AutoBox-OnLine.PL proponuje m.in. tanie przegrody samochodowe dla psów, tablice świetlne oraz produkty służące do zabezpieczania przewożonych ładunków.