Poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmuje się krajowym i międzynarodowym przewozem osób paczek? Chcesz wyjechać do pracy za granicą i zastanawiasz się, w jaki sposób tam dotrzeć? Komfortowy i bezpieczny dojazd na miejsce to istotna kwestia. Tak samo jest w przypadku terminowego dostarczania paczek. Warto zatem zaufać firmie, która to wszystko zapewni. Sprawdź, co może Ci zaoferować Holub Travel.

Przewóz paczek, korespondencji i osób

Oferta firmy opiera się głównie na wygodnych oraz bezpiecznych przewozach busem na terenie kraju, oraz na terenie Unii Europejskiej. Ich główną zaletą jest terminowość – zawsze docierają na czas. Firma Holub Travel oferuje także szybkie transfery lotniskowe oraz wynajmuje busy.

W Polsce firma zapewnia szybki i komfortowy przejazd dla następujących województw:

  • kujawsko-pomorskie,
  • wielkopolskie,
  • lubuskie,
  • warmińsko-mazurskie,
  • mazowieckie,
  • pomorskie,
  • zachodniopomorskie.

Warto wiedzieć, że w swojej ofercie przedsiębiorstwo to posiada usługi dotyczące przewozu firm, grup zorganizowanych, a także osób indywidualnych. Można wybierać wśród regularnych tras, ułożonych optymalnie w systemie od drzwi.

Wynajem busów jest odpowiednio dopasowany do indywidualnych zleceń. Firma zapewnia wysokiej klasy samochody, a także kierowców, którzy posiadają doskonałe doświadczenie oraz wieloletni staż. Jest to gwarancja doskonałej organizacji zarówno krótkich, jak i długich przejazdów.

W przypadku transferów lotniskowych ma się gwarancję punktualnego dowodu osób na lotnisko oraz odbiór z niego. Warto zdecydować się na tę opcję, jeśli pierwszy raz wybiera się za granicę – transfer odbywa się w Niemczech, Holandii i Belgii. Przewóz paczek i korespondencji odbywa się ekspresowo – firma zapewnia krótki czas realizacji tego typu zleceń.

Duży wybór tras przewozowych

W stałej ofercie firmy Holub Travel znajduje się przewóz osób na trasach Polska-Holandia, Polska-Belgia, Polska-Niemcy, w obu kierunkach. Trasy są dostosowywane elastycznie, odpowiednio do indywidualnych preferencji klienta.

Kierowcy docierają do miejsc na terenie całej Holandii. Można dotrzeć do wyznaczonego celu podróży oraz bezpiecznie wrócić do Polski. Firma posiada stały harmonogram kursów busów oraz realizuje indywidualne zlecenia przewozowe.

W przypadku Niemiec transport odbywa się przede wszystkim do Berlina, Hamburga, Frankfurtu nad Niemnem oraz Bonn. Na trasie Polska-Belgia można dotrzeć do miast, które są położone w północno-wschodniej części kraju, takich jak Gandawa, Antwerpia, Liege i oczywiście Bruksela. Ta ostatnia jest częstym celem podróży służbowych oraz jest często wybierana jako ciekawe miejsce do zwiedzania.