Gaźniki, układy zapłonowe, a także układy klimatyzacyjne, elektroniczne i elektryczne to dziś obok silnika pojazdu, główna siła napędowa pojazdów. Awarie w tym zakresie mogą nie tylko unieruchomić auto, ale przyczynić się do dalszych poważniejszych uszkodzeń poszczególnych instalacji. Dlatego warto korzystać z umiejętności pracowników warsztatów samochodowych, które specjalizują się w naprawach tych właśnie układów.

Dariusz Perzanowski Naprawa Gaźników i Instalacji Elektrycznej – testy komputerowe i diagnostyka pojazdów

Firma Dariusz Perzanowski Naprawa Gaźników i Instalacji Elektrycznej oferuje klientom profesjonalne testy komputerowe oraz diagnostykę pojazdów, które pozwalają odkryć najdrobniejsze usterki i awarie. Dzięki temu w warsztacie usunąć można każdy problem związany z elektroniką i elektryką w samochodach. Komputer wyłapie nieprawidłowości bez demontażu poszczególnych części, a fachowiec diagnostyk opracuje plan przywrócenia dawnej świetności oraz parametrów. Jak mówi specjalista:

Oferujemy diagnostykę wykonywaną wysokiej jakości aparaturą niezbędną do pomiaru poszczególnych układów np. miernikami podciśnienia czy urządzeniami kontrolującymi pracę akumulatorów. Sprawdzane są najważniejsze punkty w układzie samochodowym.

Pozwala to na kontrolę składu spalin, działania przepływomierza, silnika, hamulców, świateł i elementów klimatyzacji. Diagnostyka przeprowadzana jest dokładnie, bez pośpiechu z uwzględnieniem informacji pozyskanych od klienta co do ewentualnych problemów występujących podczas jazdy.

Regulacja i renowacja części i układów samochodowych

Pracownik warsztatu, po dokładnej diagnostyce, zajmie się też regulacją elektroniki wszystkich systemów, które tego będą wymagać. Dotyczy to między innymi samego silnika, ale również ABS, airbag, klimatyzacji oraz automatycznej skrzyni biegów. Specjaliści naprawiają także układy zasilania w silnikach diesla. Poprawnie działająca elektronika to podstawa komfortowej i bezpiecznej jazdy, dlatego warto pamiętać o regularnych przeglądach pojazdów.