Jeżdżąc dużo samochodem choćby na co dzień do pracy, trzeba mieć na uwadze jego sprawność. Regularne przeglądy w autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów powinny być nieodłączną kwestią dbania o swoje i pasażerów bezpieczeństwo podczas podróży. Niezależnie od tego, jakim czterokołowcem dysponujesz w celu sprawdzenia, czy wszystkie podzespoły dobrze funkcjonują warto udać się do Autocom Bis zlokalizowanego na warszawskiej Woli.

Jakie zalety płyną z regularnego przeglądu pojazdów?

Nasze bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem lub innym pojazdem powinno być najważniejsze. Jednak należy również liczyć się z tym, że jesteśmy jednym z wielu uczestników ruchu drogowego i tak samo jak sobie możemy zrobić krzywdę tak i innym. Pomijając fakt wypadków spowodowanych szybką jazdą, do awarii auta może dojść również w wyniku naszego zaniedbania jego sprawności

Minimum raz do roku powinno odwiedzić się stację kontroli pojazdów w celu sprawdzenia, czy z motorem, autem, ciężarówką jest wszystko w porządku i można bez problemu poruszać się nawet w dalekie trasy. Autocom Bis oferuje swoje usługi na warszawskiej Woli dla właścicieli samochodów osobowych, autobusów, motorowerów, a także przyczep.

Bardzo istotnym plusem systematycznych przeglądów jest możliwość wczesnego wykrycia usterki i szybkiej jej naprawy. Zmniejszy to jej całkowite koszty oraz ryzyko pojawienia się jej w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto wykonywać badania techniczne przed dalekim wyjazdem wakacyjnym z całą rodziną.

Wyposażenie stacji kontroli pojazdów

Pracownik stacji Autocom Bis informuje:

zamontowaliśmy pierwszą w Polsce specjalną linię firmy BEISSBARTH należącej do BOSCH w celu badania hamulców w motocyklach. Umożliwia nam to bezpieczne i profesjonalne przeprowadzenie badań na tego typu pojazdach.

Nowoczesne i stale rozwijające się stacje kontroli pozwalają na dokładną analizę każdego samochodu. Zwiększa to możliwości wykrycia błędu i zaalarmowania o potencjalnym niebezpieczeństwie.