Chcesz wyruszyć w daleką trasę, ale obawiasz się o stan techniczny swojego pojazdu? A może zauważyłeś pierwsze sygnały, zwiastujące problemy techniczne? Niezależnie od sytuacji, jest tylko jedno, słuszne rozwiązanie – wizyta w serwisie samochodowym. Dobry mechanik naprawi bieżące usterki, a także zapobiegnie kolejnym awariom. W artykule wyjaśniamy, czym kierować się przy wyborze warsztatu i przedstawiamy ofertę firmy Jo-Ma z Torunia. 

Diagnostyka komputerowa to podstawa w serwisie Jo-Ma

Mimo, że w samochodach jest obecnie coraz więcej elektroniki, nie wszyscy mechanicy posiadają komputerową stację diagnostyczną. Niestety, brak specjalistycznego sprzętu nie jest dobrym zwiastunem współpracy. W końcu, bez niego nie da się odczytać najważniejszych informacji o samochodzie ani natychmiastowo wykryć nieprawidłowości. Właśnie dlatego, wybierając mechanika, warto zwrócić na ten aspekt uwagę i skorzystać z usług firmy, która stawia na jakość.

W Jo-Ma posiadamy kompleksowe wyposażenie warsztatu mechanicznego. Możemy od ręki wykonać diagnostykę komputerową i wykryć nawet te zatajone problemy techniczne, związane z systemem bezpieczeństwa, układem paliwowym czy sterownikiem silnika. Poza tym, dzięki komputerowej stacji diagnostycznej możemy kontrolować parametry samochodu w trakcie jazdy.

Przygotowanie samochodu do trasy

Oczywiście, oprócz diagnostyki komputerowej, specjaliści z serwisu Jo-Ma, mogą też kompleksowo przygotować samochód do trasy. Innymi słowy:

  • sprawdzić stan ogumienia i w razie potrzeby wymienić opony na zimowe lub letnie,

  • uzupełnić płyny samochodowe,

  • wymienić oleje i filtry,

  • usunąć usterki.

Dzięki temu każdy kierowca wyjeżdzający z Torunia lub przejeżdżający przez to miasto, będzie miał pewność, że może spokojnie i bezpiecznie kontynuować trasę. Jeśli więc chcesz umówić się na taką wizytę – wystarczy, że zadzwonisz do Jo-Ma Serwis.

Dlaczego jeszcze warto wybrać serwis Jo-Ma?

Przede wszystkim, wybierając się do Jo-Ma Serwis można mieć pewność, że specjaliści nie odmówią pomocy. Stali Klienci z pewnością wiedzą, że do tego warsztatu trafiały już różnorodne pojazdy i mechanicy - niezależnie od modelu czy rocznika auta, wykonywali usługę naprawczą. Świadczy to o rozległej wiedzy branżowej, wyspecjalizowanej kadrze i oczywiście o empatycznym podejściu, które również jest bardzo ważne. Dużym atutem są też optymalne ceny za usługi. Właściciel przedsiębiorstwa Jo-Ma dba, by były one dostępne na każdy portfel, a także o to, by Klienci otrzymywali już na początku współpracy rzetelną informację o kosztach naprawy. Dzięki temu sytuacja dla obu stron jest jasna i komfortowa.