Zastanawiasz się, czy udając się w daleką podróż samochodem będziesz miał zagwarantowaną pomoc w razie awarii niezależnie od pory dnia? Firma DAHLKE oferuje holowanie i transport przez całą dobę zarówno dla pojazdów osobowych, ciężarowych jak i maszyn budowlanych. Od tej pory decydując się na wyprawę własnym autem już nie będziesz musiał się stresować nieprzewidzianymi sytuacjami i późniejszym problemem z holowaniem.

Co wchodzi w zakres usług pomocy drogowej?

Holowanie jest podstawową opcją, kiedy decydujesz się na współpracę z firmą, która ma zagwarantować tobie pomoc w sytuacjach awaryjnych na drodze. Jednak nie tylko ta opcja należy do oferty usługowej firmy DAHLKE, są również w stanie:

  • wykonać drobne naprawy na miejscu, typu wymiana kół czy dowóz paliwa;

  • wyciągnąć auto z rowu;

  • uruchomić awaryjnie samochody, tak zwane boostery;

  • odpompować źle zatankowany pojazd.

W przypadku małych awarii firmy holownicze są w stanie naprawić czterokołowiec już na miejscu, przez co możesz w kilka chwil cieszyć się ponownie sprawnym samochodem i wyruszyć w dalszą podróż. Jest to bardzo komfortowa opcja, z tego względu, że nie tracisz czasu na holowanie i wynajęcie innego pojazdu, a także że nadal będziesz poruszać się swoim ulubionym autem.

Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę w obrębie całej Polski oraz Krajów Unii Europejskiej, skupiamy się głównie na autostradzie A1 i okolicznych miejscowościach, takich jak Starograd Gdański, Pelplin czy Tczew

– mówi specjalista.

Na czym polega procesowe holowanie aut?

Firma zajmująca się holowaniem zazwyczaj w swojej ofercie ma również procesowe odprowadzenie samochodu na strzeżony parking. Pomoc drogowa DAHLKE realizuje takie oferty na zlecenie Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku, dysponując profesjonalnymi pojazdami pomocy drogowej. Tak odholowane auta przebywają na parkingu firmy bez możliwości ingerencji w ich zawartość. Koszty związane z przetrzymywaniem samochodu pokrywa właściciel na sam koniec od dnia wydania zezwolenia na jego odbiór.