Pojazd ciężarowy musi być sprawny technicznie pod każdym względem, jeżeli chcemy przebywać nim wiele kilometrów bez jakichkolwiek problemów po drodze. Jednak najlepiej przygotowanemu pojazdowi zdarzają się nieprzewidziane usterki, dlatego też, by nie narażać się na opóźnienia i dodatkowe koszty, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu, który poza naprawą samego pojazdu zaoferuje wiele innych udogodnień dla samochodów ciężarowych.

Serwis samochodów ciężarowych

Usterki samochodowe zdarzają się w każdym pojeździe, nawet takim, który przechodzi przeglądy regularnie. Jest to normalne, ponieważ podczas trasy zdarzyć się mogą różnego typu problemy i nieprzewidziane sytuacje. Dlatego też w celu naprawy warto skorzystać z usług serwisu. Znajdziemy tam szeroki wachlarz usług naprawczych dotyczących każdego układu w pojeździe. Najczęściej naprawy dotyczą silnika i układu hamulcowego, ponieważ są to dwa elementy, które bardzo intensywnie pracują, szczególnie podczas długich tras po Polsce lub po Europie. Warto jednak zgłosić się do serwisu także w przypadku problemów z klimatyzacją lub ogrzewaniem postojowym. Ich brak jest bardzo uciążliwy i znacznie pogarsza on komfort podróży.

Udogodnienia dla kierowców samochodów ciężarowych

W serwisie na kierowców czekają również inne udogodnienia, które pozwolą dobrze przygotować samochód ciężarowy do podróży. Jednym z nich jest nowoczesna myjnia samochodowa. Obiekt jest przystosowany do dokładnego czyszczenia samochodów dostawczych, ciężarowych oraz ciągników siodłowych. Warto nadmienić, że poza czyszczeniem karoserii i naczepy, możemy skorzystać z usługi mycia i dezynfekcji skrzyni ładunkowej, co wpływa na higienę podczas przewożenia różnych ładunków. Dużym udogodnieniem jest również duży parking, z którego klienci mogą korzystać przez całą dobę.

Usługi najwyższej jakości

Serwisów samochodowych jest bardzo wiele, jednak nie łatwo jest znaleźć prawdziwych specjalistów od pojazdów ciężarowych. Warto więc zapoznać się z ofertą firmy Gerdex Truck serwis Adrian Kaczmarczyk. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach serwisowych samochodów osobowych i gwarantuje swoim klientom terminowe i dokładne rozwiązanie problemu. Serwis zajmie się naprawą każdego pojazdu ciężarowego i pomoże nam niezależnie od typu usterki. Dzięki 3 stanowiskom naprawczym możliwa jest obsługa kilku klientów jednocześnie, a jednostka do dyspozycji swoich klientów oddaje również duży, strzeżony parking oraz myjnię pojazdów ciężarowych.