Chcesz kupić używane, niemieckie auto i szukasz sprawdzonego, rzetelnego sprzedawcy? Wybór dobrego pośrednika nie należy do łatwych, a wśród wielu firm, zajmujących się sprowadzaniem samochodów zza zachodniej granicy, zaledwie część oferuje pojazdy bezwypadkowe. Wśród nich jest Komis KamCars Magdaleny Niewiadomskiej, specjalizujący się w imporcie niemieckich aut, pochodzących bezpośrednio od właścicieli lub z salonów sprzedaży.

Zakup samochodu to kosztowna inwestycja, w której kluczowe znaczenie ma Twoje bezpieczeństwo oraz komfort podczas codziennej eksploatacji pojazdu, dlatego dbamy o to, by pieczołowicie selekcjonować pojazdy i poddawać je starannym przeglądom technicznym – mówią właściciele rodzinnej firmy KamCars Auto handel auta używane, auta z Niemiec, którzy od 2015 roku zajmują się wyszukiwaniem oraz sprzedażą sprawdzonych, niemieckich samochodów. I dodają: powstanie naszego komisu jest naturalną konsekwencją wieloletniej, motoryzacyjnej pasji i został on stworzony z myślą o klientach, którzy stawiają na jakość, uczciwość oraz profesjonalną obsługę pogwarancyjną.

Kompleksowa obsługa na każdym etapie transakcji

Co wyróżnia komis KamCars? Jest to miejsce, w którym możesz liczyć na fachowe doradztwo, wsparcie techniczne i prawne. Na stronie firmy lub bezpośrednio w punkcie sprzedaży obejrzysz używane auta z Niemiec, a jeśli w aktualnej ofercie nie znajdziesz interesującego Cię modelu, pracownicy dołożą wszelkich starań, by wyszukać odpowiedni pojazd za granicą. Gdy zaś dokonasz już zakupu, na fakturze znajdziesz takie informacje, jak: przebieg oraz potwierdzenie bezwypadkowości auta. Każdy samochód, sprowadzony zza granicy, jest ubezpieczony i objęty roczną gwarancją Get.Help.pl, dzięki czemu w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości lub nagłej awarii, szybko uzyskasz wsparcie, na przykład całodobową pomoc drogową lub pojazd zastępczy.

Kredyty i leasing na zakup samochodu

Komis KamCars, działający w Łasku-Kolumnie, aktywnie pomaga swoim klientom uzyskać kredyt na zakup samochodu na preferencyjnych warunkach lub wziąć auto pracownicze w leasingu. Przy minimum Twojego zaangażowania oraz fachowej obsłudze sprzedawców komisu, którzy na co dzień współpracują z wieloma lokalnymi placówkami bankowymi, sprawnie przygotujesz wniosek kredytowy albo leasingowy, a także szybko przejdziesz przez uproszczoną procedurę umowy leasingu, bez konieczności żmudnego gromadzenia zaświadczeń z Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.