Widmo przeprowadzki często spędza nam sen z powiek, szczególnie kiedy przenosimy nasz dobytek w odległy zakątek kraju lub wyjeżdżamy za granicę. Samo przedsięwzięcie wydaje się nam skomplikowane i wymaga szerokiej logistyki. Na szczęście profesjonalne firmy transportowe, takie jak BUMERANG, skutecznie pomagają nam w przezwyciężeniu podstawowego problemu, jakim jest przewóz mebli, sprzętów i innych rzeczy na duże odległości.

Przeprowadzki mieszkań i biur

Czeka cię przeniesienie firmy? A może zmieniasz pracę i musisz przewieźć cały swój dobytek do innego miasta? Bałagan, pakowanie, oznaczanie rzeczy tak, aby nic nie zaginęło – to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką jest organizacja przeprowadzki.

Jej najistotniejszym elementem jest transport sprzętów, urządzeń i mebli tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Między innymi dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wiedzą jak je odpowiednio zabezpieczyć.

Przewozy zagraniczne oraz przeprowadzki mieszkań i biur wymagają dobrego rozplanowania oraz wiążą się z szeregiem spraw formalnych. Firma BUMERANG do realizacji powierzonych zadań podchodzi profesjonalnie i bierze odpowiedzialność za powierzony ładunek, co jest niezwykle istotne w przypadku przewozów związanych z działalnością firm:

W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów wobec ich kontrahentów. Załatwiamy potrzebne formalności i rozwiązujemy w maksymalnym stopniu wszelkie problemy, które mogą zaistnieć w czasie realizacji zlecenia.

- wyjaśniają specjaliści. Profesjonalna organizacja usług transportowych obejmuje przeprowadzki biur, domów i mieszkań, a specjalistyczna flota pojazdów umożliwia przewóz mebli i urządzeń z odpowiednim zabezpieczeniem.

Pozostałe usługi transportowe

Firma BUMERANG Jarosław Piekarski prowadzi działalność transportową od blisko 30. lat – zgromadzone przez ten czas doświadczenie i zaplecze sprzętowe umożliwia realizację przewozów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Usługi realizowane są zarówno przy współpracy z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami. Specjaliści dysponują flotą pojazdów umożliwiającą transport różnych towarów – materiałów budowlanych, artykułów spożywczych, ubrań (także na wisząco), także różnego rodzaju sprzętów.

Przedsiębiorstwo oferuje także kilka wariantów przewozu rzeczy w przypadku przeprowadzki biura lub mieszkania: przeprowadzkę kompleksową, ekonomiczną oraz sam transport. Ponadto w ofercie firmy znajdziemy usługę wywozu gruzu, złomu i starych mebli, dzięki czemu organizując przeprowadzkę nie będziemy musieli martwić się o to, co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami.