Z usług firmy transportowych korzystają wielkie przedsiębiorstwa, małe firmy oraz klienci indywidualni. Właśnie dlatego każdy powinien wiedzieć, jak wybrać firmę transportową oraz czym się kierować przy podejmowaniu decyzji. Warto w tym miejscu podkreślić, że na rynku można znaleźć takich specjalistów od transportu, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Ich wcieleniem są pracownicy z Rado Trans z Lublina.

Jak wybrać firmę transportową?

Wbrew pozorom, wybór firmy transportowej nie jest taki oczywisty. Klienci zainteresowani ich ofertą muszą znaleźć balans pomiędzy opłacalnością finansową a bezpieczeństwem towaru. W związku z tym koniecznie należy sprawdzić obowiązujące stawki, ale również zapoznać się z flotą pojazdów, a także upewnić się co do tego, czy wybrana firma transportowa ma niezbędne kwalifikacje, a kierowcy zostali odpowiednio wyszkoleni. Warto zainteresować się również zasięgiem działania firmy – czy specjaliści zajmują się transportem zagranicznym, a jeśli tak, to czy ich trasy obejmują wyłącznie Europę, a może cały świat.

Poznaj ofertę firmy Rado Trans

Intrygującym punktem na liście firm transportowych jest przedsiębiorstwo Rado Trans, którego siedziba znajduje się w Lublinie, przy ulicy ul. Tadeusza Rejtana 14A. Firma specjalizuje się w każdym przewozie ładunków, zarówno całopojazdowych, jak i drobnicowych, z wykorzystaniem każdego rodzaju taboru. Pracujący tu kierowcy realizują przewozy ponadwymiarowe z pilotem, a firma oferuje także transport morski oraz lotniczy. Jak podkreślają specjaliści z Rado Trans, dzięki swojemu doświadczeniu nie boją się żadnych wyzwań, pojadą więc wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba – zaczynając od tras krajowych, przechodząc przez całą Europę, a na ternach Azji oraz Afryki kończąc.

Warto podkreślić, że firma Rado Trans posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i dokumenty, będące potwierdzeniem doświadczenia oraz kwalifikacji kierowców. Specjaliści mogą zająć się przewozem różnorodnych produktów, do których zalicza się nie tylko materiały budowlane czy artykuły spożywcze, ale również materiały niebezpieczne ADR. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o bogatej flocie pojazdów, a także o transportowej elastyczności – Radio Trans oferuje bowiem swoim klientom zarówno przewiezienie ładunku ważącego nawet 24 tony, jak i towarów o wadze nieprzekraczającej 1,5 tony. Dzięki pomocy specjalistów z Lublina na kompleksowe usługi mogą liczyć zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy, a także osoby prywatne.