czas czytania: 2 min materiał partnera

Mobilny mechanik – zakres usług

Mobilny mechanik – zakres usług

Na polskich drogach każdego dnia porusza się setki tysięcy pojazdów mechanicznych. Drobna kolizja, brak paliwa, zatrzaśnięte kluczyki, przebita opona, czy też rozładowany akumulator to sytuacje, które przydarzyły się chyba każdemu kierowcy z kilkuletnim stażem. Co robić w takich sytuacjach? Gdzie szukać szybkiej pomocy, która rozwiąże problem za niską cenę? Koniecznie zwróć uwagę na rozwijające się usługi mobilnych mechaników!

Jakie firmy świadczą usługi „mobilnego mechanika”?

Mobilnymi warsztatami naprawczymi, są najczęściej duże zakłady mechaniki pojazdów, czy też przedsiębiorstwa z branży pomocy drogowej. To takie podmioty dysponują bowiem nowoczesnym sprzętem przenośnym i odpowiednimi pojazdami, które w przypadku nieudanej naprawy, przy bardziej złożonym uszkodzeniu, będzie wymagało profesjonalnego holowania, czy też auto-lawetowania. Rzadko można spotkać na rynku zatem firmę, które świadczy tylko usługi mobilnego mechanika.

Przyglądając się tego typu firmom, może wyróżnić wśród nich między innymi zakład MCH CARS z miejscowości Dziwiszów. To właśnie to przedsiębiorstwo jest w stanie zająć się naprawą aut w trasie, czy zapewnić pełną pomoc drogową! Firma zajmuje się także auto-handlem używanych pojazdów.

Zakres usług mobilnego mechaniki?

Zakres usług mobilnego mechanika, jest bardzo szeroki. Pomaga on w trasie w przypadku rozładowania akumulatora, przebitej opony, zużytego paliwa i olejów, w sytuacji zatrzaśniętych drzwi, poluzowanego bagażnika, problemów ze skrzynią biegów, czy też z komputerem pokładowym, elektroniką, a nawet hamulcami. Wielokrotnie zatem wystarczy wezwać na miejsce mobilnego mechanika, który w szybki czasie usunie usterkę i pozwoli ruszyć naszemu pojazdowi w dalszą drogę, bądź na diagnostykę do warsztatu samochodowego.

Warto wiedzieć, że usługi mobilnych mechaników, to również dojazd na posesje klienta, czy też do jego firmy, składającej się z floty pojazdów, np. dostawczych. Jest to olbrzymia oszczędność czasowa! Usterka, czy nawet większe uszkodzenie, może być naprawione w Twoim garażu, chroniąc Ciebie przez kosztami przewozu auta do warsztatu serwisowego, wraz z nawet kilkudniowym okresem oczekiwania na zwrócenie pojazdu. Nic dziwnego zatem, że usługi mobilnych mechaników są dzisiaj tak popularyzowane, i coraz częściej wchodzą w skład nowoczesnych firm z branży pomocy drogowej. Pamiętaj jednak o tym, aby zapisać w swoim telefonie numer takich specjalistów, jak Ernesta Mochóla z MCH CARS! Nigdy nie wiesz bowiem, co czego Ciebie na drodze…