Firma Pneumoregent Bis posiada swoją siedzibę w Malborku. Początki jej funkcjonowania sięgają roku 1998. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w naprawie samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów, dzięki czemu obecnie oferuje w pełni kompleksowe usługi w tym zakresie. Dowiedz się, jaką usterkę możesz zlecić fachowcom zatrudnionym w tym warsztacie.

Zadania realizowane przez Pneumoregent Bis

Pracownicy zatrudnieni w firmie Pneumoregent Bis podejmują się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych napraw. 

Zajmujemy się regeneracją zacisków hamulcowych, a także naprawą silników i skrzyń biegów, układów hamulcowych, układów ABS, EPS, ECAS, EBS, TEBS G2 oraz zaworów pneumatycznych i siłowników hamulcowych. Wykonujemy również kompleksowe remonty naczep i przyczep. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo, dlatego nasi klienci mogą mieć pewność, iż usługa zostanie zrealizowana terminowo, w oparciu o wysokie standardy – opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa.

Firma Pneumoregent Bis prowadzi także sprzedaż części do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep. W razie trudności z dokonaniem wyboru adekwatnych artykułów przedsiębiorstwo służy pomocą.

Dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy?

Firma Pneumregent Bis jest godna polecenia, ponieważ realizuje ona naprawy samochodów ciężarowych i innych pojazdów w pełni kompleksowo. W pierwszej kolejności mechanicy diagnozują usterkę, później przedstawiają plan działania i wyceniają koszty naprawy, a następnie podejmują niezbędne kroki. Dzięki temu klienci nie muszą poszukiwać rozwiązania problemu na własną rękę. Ponadto firma ta od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią. Dotychczasowi klienci zwykle zwracają uwagę na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość i fachową pomoc. Przedsiębiorstwo współpracuje wyłącznie z wykwalifikowanymi mechanikami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu poziom napraw od początku istnienia firmy utrzymuje się na stale wysokim poziomie.