Masz firmę transportową i szukasz kompetentnego serwisu, która rzetelnie zajmie się Twoimi pojazdami ciężarowymi? Jeśli nie masz swojego parku maszyn, to dobrze wiesz, jak trudno jest znaleźć fachowy warsztat, który specjalizuje się w naprawach ciągników siodłowych czy ich naczep. Gerdex Truck Serwis oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Przekonaj się!

Co powinien oferować profesjonalny serwis dla tirów?

Najważniejszą rzeczą, na jaką trzeba zwrócić uwagę — są pracownicy. Powinni mieć odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym naprawa tira nie będzie dla nich problemem — niezależnie od roku jego produkcji czy marki. Niestety brak odpowiednich szkoleń dla mechaników sprawia, że nie będą oni w stanie usunąć awarii w nowszych pojazdach. Firma Gerdex Truck Serwis zapewni Ci szybką realizację naprawy nie tylko Twojego tira, dzięki odpowiednio wyspecjalizowanym pracownikom.

Czas ma ogromne znaczenie szczególnie dla transportu i logistyki, a żadne przedsiębiorstwo nie pozwoli sobie na wykluczenie ciągnika siodłowego. Ważne jest, by naprawa została wykonana w możliwie jak najkrótszym terminie. Jednak samo doświadczenie pracowników nie wystarczy, a warsztat powinien być wyposażony w nowoczesne narzędzia.

Jakie usługi zrealizujesz w profesjonalnym warsztacie dla tirów?

Najważniejsze jest, by dana firma oferowała kompleksowe usługi dla samochodów ciężarkowych czy dostawczych. W Gerdex Truck Serwis możesz liczyć między innymi na naprawę:

Nasz serwis wyposażony jest w trzy stanowiska, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę krótkim czasie. Jesteśmy wyspecjalizowani w takich markach jak DAF i Mercedes, ale fachowo naprawiamy też pojazdy innych producentów

 — informuje jeden z pracowników.

Zaangażowanie w pracę przekłada się na profesjonalne wykonanie zleconych zadań. Ponadto możesz zapłacić u nich kartą UTA, dzięki czemu nie musisz się martwić, że nie posiadasz przy sobie gotówki w razie awarii.