Planujesz organizację wycieczki szkolnej? Jesteś organizatorem imprezy okolicznościowej? A może zbliża się Twoje wesele? W każdej z tych sytuacji warto zadbać o zapewnienie bezpiecznego, komfortowego transportu wszystkim uczestnikom. Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z usług firmy przewozowej Radtrans! Zachęcamy do dalszej lektury!

Jakie korzyści przyniesie Ci skorzystanie z usług przewozowych?

Organizacja wycieczki, wyjazdu firmowego, czy też imprezy okolicznościowej poza siedzibą firmy lub miejscem zamieszkania zajmuje mnóstwo czasu oraz wymaga dopełnienia wielu formalności. Jednym z ułatwień, na jakie możesz sobie pozwolić, jest skorzystanie z usług przewozowych. Wśród zalet przewozu uczestników z pomocą firmy transportowej wyróżniamy:

  • niską cenę – nieporównywalnie niższą od przewozu uczestników prywatnymi samochodami;

  • komfort – decydując się na usługę door to door, nie musisz martwić się o konieczność samodzielnego zapewnienia dojazdu na miejsce postoju autokaru oraz do domu;

  • spokój – to organizator przejazdu, w tym przypadku przewoźnik, odpowiada za zaplanowanie oraz kontrolowanie całej trasy;

  • bezpieczeństwo – korzystając z usług profesjonalistów, np. firmy Radtrans, możesz liczyć na przewóz sprawdzonymi, bogato wyposażonymi autokarami.

Bezkonkurencyjne oferty przewozowe!

Szukasz firmy transportowej z doświadczonymi kierowcami? Skorzystaj z usług przewozowych Radtrans ze Starego Kurowa.

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów podczas podróży, dlatego też korzystamy wyłącznie z nowoczesnych, każdorazowo sprawdzanych przed wyjazdem pojazdów 

– informuje pracownik firmy Radtrans.

Dbając o komfort wszystkich pasażerów, każdy z autokarów znajdujących się we flocie zakładu Radtrans, wyposażony jest w regulowane fotele, telewizor, WI-FI, klimatyzację i profesjonalne nagłośnienie.

Co więcej, w trakcie podróży, niezależnie od czasu jej trwania, kierowcy często robią postoje, podczas których można załatwić podstawowe potrzeby fizjologiczne bądź też kupić sobie coś do jedzenia.