Spa dla Twojego samochodu

Materiał partnera
2019-05-11
auto-detailing

Wnętrze samochodu to miejsce, w którym niektórzy z nas spędzają długie godziny każdego dnia, nawet wtedy, kiedy pojazdy wykorzystujemy nie w celach wykonywania pracy, ale do pomocy przy codziennym funkcjonowaniu – dojazdu do domu, odbioru dzieci ze szkoły, czy wyruszenia na zakupy. Nie każdy z nas ma świadomość, jak wiele bakterii zbiera się na kierownicy, klamkach, czy w klimatyzacji, która musi być czyszczona przynajmniej dwa razy w roku. Podobnie jest z tapicerką samochodową i dywanikami! Zafunduj zatem swojemu samochodowi prawdziwe spa, odświeżając jego wygląd i dbając o odpowiedni mikroklimat panujący w kokpicie.

Regularne czyszczenie tapicerki i dywaników

Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnym czyszczeniu dywaników i tapicerki, co wpływa przede wszystkim na sterylność kokpitu, a także na komfort jazdy. Warto przy tym wiedzieć, że wykonywanie tych działań na własną rękę nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Dlaczego? Przede wszystkim własnoręczne czyszczenie wnętrza samochodu najczęściej jest powierzchowne i wykonywane nieodpowiednimi środkami. Profesjonalne firmy, które zajmują się auto-detailingiem wewnętrznym, znacznie szybkiej wykonają dla Ciebie dane zadania. Ich sprzęt oraz środki czyszczące oparte o proekologiczne wyciągi, świetnie dezynfekują przestrzeń, wnikając głęboko w strukturę materiału, zabezpieczając go na dłuższy czas. Tu warto wiedzieć o tym, że udając się do specjalnych salonów auto-spa, możemy liczyć nie tylko na błyskawiczny proces odświeżenia wnętrza samochodu, bez niepotrzebnej wilgoci, ale dzięki specjalnym technikom często kierowcy uzyskują auta, których kokpit wygląda, jak prosto z salonu samochodowego. W środku zaś unosi się zapach czystości, sterylności i Twoich ulubionych bukietów natury: kwiatów, morza, lasu itd.

Regularne czyszczenie – co ile? Każdy kierowca powinien na własną rękę czyścić dywaniki oraz tapicerkę raz w miesiącu. Do Auto-Spa, powinien zaś udawać się przynajmniej, co trzy miesiące!

Kiedy szczególnie warto wybierać salony Auto-Spa?

Salony Auto-Spa są dzisiaj popularne wśród wielu klientów indywidualnych, ale to grupa tych biznesowych, jest w dużej mierze najbardziej liczna i zaliczana do stałych bywalców. Mowa o warsztatach samochodowych, dealerach motoryzacyjnych, firmach leasingujących używane pojazdy, o komisach, właścicielach floty pojazdów, a nawet o salonach nowych samochodów osobowych, które stojąc w oczekiwaniu na kupno, również wymagają czyszczenia! Warto podkreślić, że najlepsze firmy zajmujące się auto-detailingiem wewnętrznym, są w stanie znacznie odmienić wygląd wnętrza samochodu. Usuwają one uporczywa plamy i nieprzyjemny zapach wilgoci oraz staroci, czy też naprawiają drobne usterki. To powoduje, że np. przy sprzedaży auta, wydaje się ono potencjalnym nabywcom bardziej atrakcyjne. Samochód po auto-detalingu wewnętrznym, wielokrotnie wygląda wewnątrz jak całkowicie nowy… Warto zatem korzystać z usług takich firm, jak AUTO-SPA Pranie Dywanów!

Pranie dywaników, a także dywanów!

Najlepsze firmy, zajmujące się praniem dywaników samochodów, stawiają również na czyszczenie w nowoczesnych procesach dywanów będących częścią wyposażenia domu, biura, czy też hotelu. Innowacyjna technologia pozwala dzisiaj usuwać nawet bardzo uporczywe zabrudzenia, nie powodując przy tym ingerencji w strukturę materiałową produktu. Do takich firm, jak AUTO-SPA, warto udać się zatem także z różnego typu dywanami – od tych typu SHAGGY, po wykładziny dywanowe!


Opracowanie artykułu: