Specjalistyczny serwis samochodów ciężarowych

Materiał partnera
2019-05-30

Samochody ciężarowe ze względu na swoje gabaryty oraz wytrzymałość są wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki, przede wszystkim w branży transportowej. Ich rozmiary pozwalają na przystosowanie ich do przewożenia różnego rodzaju materiałów i towarów. Często też, dzięki możliwości zamocowania do nich dodatkowych naczep pomocniczych, są wykorzystywane do transportu wszelakich sprzętów (np. budowlanych). Dalekie trasy, intensywna eksploatacja i niekiedy również wypadki, powodują występowanie awarii i rozmaitych uszkodzeń, z którymi poradzą sobie tylko wykwalifikowani fachowcy, tacy jak firma P.w. Bart-trans BartoszMalowany z Jarosławca.

Profesjonalny warsztat

Naprawa samochodów ciężarowych przede wszystkim polega na remoncie, wymianie oraz modernizacji wszelkich podzespołów. Do zadań mechanika należy oczywiście przeprowadzanie okresowych przeglądów, diagnostyka pojazdów, wymiana oleju czy klocków hamulcowych. Poza tym warsztaty samochodowe zajmują się również bardziej zaawansowanymi czynnościami. Na fachową pomoc serwisu samochodowego z Jarosławca możesz liczyć w każdej chwili. Gdy nie działa w Scanii hydraulika, trzeba naprawić sterownik lub gdy awarii uległ koordynator (mechanik dowiezie go na miejsce awarii i wymieni). Profesjonalni mechanicy zajmą się również regeneracją filtra cząsteczek stałych, zamontują filtr DPF oraz zajmą się układem oczyszczania spalin EURO6. Firma oferuje montaż i regenerację czujników NOX. Jeśli zależy ci na zmniejszeniu zużycia paliwa oraz zwiększeniu mocy silnika skorzystaj z usługi o wdzięcznej nazwie chiptuning aut ciężarowych. Pozwala na zachowanie komfortu pracy w trudnych warunkach. To opcja, która świetnie nadaje się zarówno do samochodów ciężarowych, jak też do ciągników rolniczych, szczególnie Case oraz New Holland.

Dlaczego warto zaufać firmie Bart-trans?

Firma P.w. Bart-trans  swoją siedzibę ma w Jarosławcu, gdzie działa pod czujnym okiem właściciela, pana Bartosza Malowanego. Mimo, że działa od 2016 roku, zatrudnia wielu doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników samochodowych, którzy specjalizują się we wszelkiego rodzaju naprawach, konserwacjach oraz montażu części do samochodów ciężarowych Scania. Firma posiada wielu klientów na terenie całego kraju. Zakres terytorialny pomocy drogowej nie ogranicza się jednak tylko do Polski, a obejmuje całą Unię Europejską. Niezależnie od pory dnia czy nocy, gdy tylko coś się stanie, pracownicy firmy służą swoją pomocą, zarówno w warsztacie, jak też w miejscu gdzie doszło do usterki czy awarii. Referencje oraz pozytywne opinie klientów są dowodem na to, iż firma ta jest godna zaufania. Pracownicy podchodzą do wykonywanych zadań profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, traktując każde zlecenie w indywidualny sposób. Korzystając z nowoczesnych narzędzi, swoich umiejętności i szerokiej wiedzy, każdą, nawet najmniejszą usterkę usuną szybko i solidnie.

Opracowanie artykułu:

PW Bart-Trans Bartosz Malowany

22-424 Jarosławiec 104 lubelskie
e-mail
www