Blog Panoramy Firm

Szeroko wyspecjalizowane warsztaty samochodowe

Materiał partnera
2019-05-30
warsztat

Dzisiaj na rynku serwisowym pojazdów różnego typu, działa ponad 17 tysięcy zakładów. Niestety wiele z nich wykorzystuje przestarzałą technologię, która nie jest w stanie zagwarantować obsługi w błyskawicznym czasie, o wysokim poziomie solidności i przede wszystkim złożoności. Dowiedz się zatem, czym wyróżniają się dzisiaj szeroko wyspecjalizowane warsztaty samochodowe.

Od diagnostyki komputerowej po wulkanizacje

Najlepsze warsztaty samochodowe świadczą swoje usługi w ramach takich dziedzin, jak diagnostyka komputerowa, wulkanizacja, klimatyzacja samochodowa, geometria zawieszenia, czy przeglądy okresowe. Oczywiście nie można zapomnieć także o szerokiej mechanice pojazdowej, która dotyczy konserwacji, regeneracji, napraw, czy wymian podzespołów: silnika, sprzęgła, skrzyni biegów, układu napędowego, zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, a także instalacji elektrycznych – jeśli dany zakład jest wyspecjalizowany w zakresie autoelektryki, możesz być pewien, że trafiłeś do nowoczesnego ośrodka.

Oferta dla klientów firmowych i dedykowane usługi naprawcze dla danych marek

Najlepsze warsztaty dzisiaj często dedykują swoje usługi serwisowe konkretnym markom samochodowym, co sprzyja większej jakości naprawczej. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim dlatego, że takie wyspecjalizowanie powoduje, że serwis prowadzony jest według metodologii serwisowej danych koncernów takich, jak np. VW, OPEL, FORD, PEUGEOT, czy RENAULT. Warto również wspomnieć o specjalnych umowach z klientami biznesowymi, którzy dbają o to, aby ich flota pojazdów firmowych, dostawczych, czy transportowych, zawsze wyróżniała się pełną sprawnością. Najlepsze warsztaty stałą obsługę gwarantują nawet kilkudziesięciu firmom.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Nie tylko szerokie wyspecjalizowanie liczy się w branży serwisowej aut. Dzisiaj bardzo istotny jest także poziom obsługi klientów, również ten niebezpośredni, czyli telefoniczny oraz internetowy. Dobre salony naprawcze, posiadają własne strony internetowe, które wyposażone zostały w specjalne formularze kontaktowe/zgłoszeniowe. Zamawianie wizyty online to przede wszystkim podanie marki, modelu, rocznika pojazdu, a także jego specyfikacji: numery rejestracyjnego, pojemności silnika, mocy w kW; a także uwag do naprawy, własnych danych kontaktowych i rekomendowanej godziny/terminu serwisu. Takie narzędzie i udogodnienie zapewnia między innymi warsztat ESO BIAŁOŁĘKA SERVICE, który działa w Warszawie. Z pełną ofertą podmiotu zapoznasz się na jego stronie www.

Opracowanie artykułu:

ESO Białołęka Service

ul. Białołęcka 184, 03-253 Warszawa Białołęka, mazowieckie
e-mail
www