Zarówno wtryskiwacze, jak i inne elementy układu paliwowego ulegają naturalnemu zużyciu. Regeneracja pomp wtryskowych jest rozwiązaniem dużo bardziej ekonomicznym niż ich wymiana na nowe. Profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy oraz naprawą i regeneracją pomp, a ponadto pomiarem ciśnienia sprężania zajmuje się Diesel Serwis z Bestwiny, w województwie śląskim.

Silniki Diesla wracają do łask

W ostatnich latach dosyć często można było spotkać się z opinią, że silniki Diesla są odpowiedzialne za dużą emisję spalin, a ponadto awaryjne, zaś koszty naprawy – i tak już wysokie – nieustannie rosną. Obecnie kierowcy zaczynają jednak ponownie doceniać ten typ pojazdów. Wynika to z faktu, że konstrukcja silników Diesla została znacznie unowocześniona, co nie tylko znacznie zmniejszyło awaryjność, ale ponadto spowodowało zdecydowanie efektywniejsze działanie całego układu spalinowego.

Amortyzacja

Niezależnie od zastosowanej technologii i materiałów składających się na całe systemy, części samochodowe ulegają zużyciu oraz różnego typu uszkodzeniom. Tankowanie słabszej jakości, tańszego paliwa jeszcze przyspiesza ten proces i powoduje konieczność częstszego odwiedzania serwisów diesla. W efekcie, zamiast oszczędzić, właściciel pojazdu musi ponieść wysokie koszty wymiany bądź naprawy – pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i innych komponentów układu paliwowego. Firma Diesel Serwis, mieszcząca się w Bestwinie, w województwie śląskim, oferuje atrakcyjną pod względem ekonomicznym alternatywę dla wymiany pomp wtryskowych diesel. Jest nią regeneracja.

Serwis diesla na każdą kieszeń

Regeneracja pomp wtryskowych nie tylko kosztuje mniej niż zakup nowego modelu urządzenia, ale ponadto umożliwia utrzymanie na dłużej wysokiej sprawności całego układu paliwowego. Pompa rozdzielaczowa, która nie jest w pełni sprawna, znacznie obniża osiągi silnika, powodując w konsekwencji dalsze uszkodzenia mechanizmu, a nawet jego całkowitą degradację. Przyczynia się także do wzrostu poziomu spalania paliwa. Dzięki blisko trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej oraz dobrze wyposażonemu zapleczu technicznego wyspecjalizowani mechanicy z firmy Diesel Serwis na co dzień świadczą profesjonalne usługi w zakresie:

  • naprawy pomp rzędowych do maszyn budowlanych i rolniczych,

  • naprawy pomp rotacyjnych silników DTI oraz TDDI,

  • naprawy, demontażu i montażu wtryskiwaczy,

  • regeneracji i testowania pompowtryskiwaczy oraz wtryskiwaczy elektromagnetycznych,

  • pełnej diagnostyki pomp rozdzielaczowych,

  • czyszczenia i uszczelniania układów paliwowych

Firma jest autoryzowanym serwisem Delphi Service Center Diesel. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są rzetelnie i sprawnie.