Firma Caban Recykling z Łodzi specjalizuje się w złomowaniu pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Przedsiębiorstwo prowadzi również komis samochodowy, który wyróżnia się szeroką ofertą. Jeśli mieszkasz w okolicy i właśnie rozglądasz się za jakimś autem z drugiej ręki, koniecznie odwiedź to miejsce. Pracownicy firmy Caban Recykling pomogą Ci w doborze czterech kółek do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że opuścisz komis zadowolony.

Dlaczego warto kupić używane auto?

Niekwestionowaną zaletą zakupu samochodu z drugiej ręki jest atrakcyjna cena. Mało kogo stać na auto prosto z salonu. Ponadto, korzystając z usług dealera, masz ograniczony wybór w zakresie marek oraz modeli, z czym nie spotkasz się w komisie. Tu możesz porównać wiele aut zgodnie z interesującymi Cię parametrami – kolorem lakieru, dodatkowym wyposażeniem czy przebiegiem. Oczywiście nie każdy komis samochodowy zasługuje na zaufanie. Zanim odwiedzisz konkretną placówkę, sprawdź, jaką opinię mają o niej inni klienci. W dobie Internetu nie powinno zająć Ci to więcej niż 5 minut. Jak przekonuje pracownik firmy Caban Recykling:

„W naszym komisie na sprzedaż wystawiamy jedynie te auta, które są dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc i doradztwo przy zakupie samochodu. Szczerze odpowiadamy na wszystkie pytania i nie mamy problemu z przedstawieniem historii pojazdu, jeśli tylko jest nam ona znana. Dobro i bezpieczeństwo kupującego to dla nas kwestie priorytetowe."

Jakie samochody używane znajdziesz w ofercie firmy Caban Recykling?

Komis samochodowy Caban Recykling może się pochwalić rozbudowaną ofertą. Dostępne są tu nie tylko auta osobowe, ale też dostawcze, terenowe, a nawet luksusowe. Wszystkie pojazdy są starannie przygotowane do sprzedaży i gotowe do powrotu na drogi. Znajdziesz wśród nich używane:

  • combi,

  • sedany,

  • SUV-y,

  • jeepy,

  • małe auta miejskie,

  • busy,

  • dostawczaki,

  • auta marki premium.

Co istotne, specjaliści z firmy Caban Recykling pomogą Ci w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem auta z drugiej ręki, a także w wypowiedzeniu umowy OC na aktualny pojazd. Wspomniany wyżej komis samochodowy słynie z doskonałej obsługi klienta i uczciwości, która objawia się między innymi rzetelną wyceną wystawionych na sprzedaż aut. Na koniec warto dodać, że autokomisy Caban Recykling znajdują się w kilku lokalizacjach – w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Warszawie, Kalinowie i Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy!