W dzisiejszych czasach kraje zagraniczne są popularnym kierunkiem wakacyjnym oraz biznesowym. Niestety nie zawsze możliwy i opłacalny jest wyjazd własnym samochodem. Z kolei podróż samolotem nie tylko wymaga dotarcia na lotnisko, ale też ogranicza nas pod względem ilości bagażu. Dlatego doskonałą alternatywą jest skorzystanie z profesjonalnych usług przewozowych! Poznaj szczegóły oferty firmy RafTravel, która oferuje transport nowoczesnymi busami.

Popularne trasy

Bezpośrednie sąsiedztwo z Polską, a także dogodne warunki zatrudnienia sprawiają, że Niemcy są jednym z najpopularniejszych kierunków wśród Polaków, którzy szukają pracy za granicą. Dodatkowym atutem jest także stosunkowo krótki czas podróży, co pozwala pracownikom na częstsze wracanie do domów. Biorąc pod uwagę popularność tej destynacji firma RafTravel oferuje regularne przewozy na trasie Polska-Niemcy, a także dalej, bo również do Holandii i Belgii. Wyjazdy organizowane są z województwa podkarpackiego, gdzie swoją siedzibę ma RafTravel, ale busy odbierają podróżnych również ze wszystkich miejscowości wzdłuż autostrady A4. Warto podkreślić, że kluczową zaletą transportu busami jest odbiór z domu oraz dowóz pod wskazany adres na terenie Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Doświadczeni kierowcy

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż korzystanie z usług profesjonalne firmy przewozowej RafTravel to gwarancja, że do miejsca docelowego dowiozą nas odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Są to osoby doskonale znające trasy, na których jeżdżą, dzięki czemu organizacja i logistyka przejazdu jest zaplanowana tak, aby uniknąć wszelkich opóźnień. Z kolei wieloletnie doświadczenie kierowców w prowadzeniu pojazdów zapewnia bezpieczną oraz spokojną podróż.

Wygodna i bezpieczna podróż

Firma RafTravel oczywiście nie zapomina także o tym, jak ważny jest komfort podróży, szczególnie jeśli trwa ona kilkanaście godzin. Dlatego flotę RafTravel tworzą nowoczesne busy zapewniające wszelkie najważniejsze udogodnienia dla pasażerów. Wygodne, rozkładane fotele oraz miejsce na nogi dają możliwość bezproblemowego odpoczynku podczas podróży, a także zapewniają  przestrzeń osobistą każdemu pasażerowi. Co więcej, busy są wyposażone w klimatyzację, dzięki czemu nawet w upalne wakacyjne dni podróż nie jest uciążliwa. Dostępne jest również WiFi oraz telewizor, na którym wyświetlane są dowolne filmy. To wszystko sprawia, że wielogodzinna droga mija niezwykle szybko. Pojazdy przechodzą także regularne serwisowanie i przeglądy co gwarantuje ich bezpieczeństwo.