Firma transportowa Spedwit, działająca na rynku od 1989 roku, specjalizuje się w przewozie pasz dla zwierząt oraz innych materiałów sypkich. Dzięki nowoczesnemu taborowi, liczącemu około 55 samochodów ciężarowych z naczepami, oraz posiadaniu certyfikatów bezpieczeństwa GMP+ B4, QS i TCC Giełdy transportowej TRANS, Spedwit gwarantuje najwyższą jakość usług transportowych w branży.

Indywidualne podejście do potrzeb klienta

Firma Spedwit, obecna na rynku od 1989 roku, zdobyła zaufanie wielu klientów z różnych branż, przede wszystkim z sektora rolnego i przemysłu paszowego. Długoletnie doświadczenie w transporcie pasz dla zwierząt oraz innych materiałów sypkich pozwala firmie na ciągłe doskonalenie usług oraz dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów. Spedwit konsekwentnie rozwija swoją ofertę, wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne oraz poszerzając zakres obsługiwanych rynków.

Każdy klient jest dla firmy Spedwit ważny, dlatego firma stawia na indywidualne podejście do potrzeb każdego zleceniodawcy. Przed rozpoczęciem współpracy, eksperci Spedwitu dokładnie analizują wymagania klienta oraz specyfikę przewożonych produktów, aby zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania transportowe. W ten sposób firma jest w stanie zaoferować usługi transportowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Nowoczesny tabor i certyfikaty bezpieczeństwa

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi transportowe w zakresie przewozu pasz dla zwierząt oraz innych materiałów sypkich, firma Spedwit zainwestowała w nowoczesny tabor. Składający się z około 55 samochodów ciężarowych z naczepami, tabor ten jest w pełni przystosowany do przewozu różnorodnych rodzajów pasz oraz innych materiałów sypkich. Wszystkie pojazdy są wyposażone w specjalistyczne urządzenia, takie jak dmuchawy do rozładunku czy systemy kontroli temperatury, które pozwalają na utrzymanie optymalnych warunków transportu i zapewnienie świeżości przewożonych produktów.

Firma Spedwit zdaje sobie sprawę z konieczności zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas transportu pasz dla zwierząt. Dlatego też, firma posiada certyfikaty bezpieczeństwa GMP+ B4 oraz QS, które są międzynarodowymi standardami w zakresie jakości i bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw pasz. Posiadanie tych certyfikatów świadczy o tym, że Spedwit dba o każdy etap procesu transportowego - od załadunku, przez transport, aż po rozładunek pasz. Dodatkowo, firma posiada Certyfikat TCC Giełdy transportowej TRANS, co potwierdza jej rzetelność i profesjonalizm w branży transportowej.

Najlepsze praktyki w transporcie pasz z firmą Spedwit

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Spedwit stosuje najlepsze praktyki w zakresie transportu pasz dla zwierząt oraz innych materiałów sypkich. Pracownicy firmy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w obszarze przewozu tego rodzaju produktów. Dzięki temu, Spedwit może zagwarantować terminowy i bezpieczny transport pasz, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami jakości. Ponadto, firma dba o środowisko naturalne, stosując rozwiązania mające na celu redukcję emisji spalin oraz zużycia energii podczas transportu.