Przemierzasz swoim autem wiele tysięcy kilometrów, a tankowanie pełnego baku paliwa przynajmniej raz w miesiącu przyprawia Cię o mdłości? Nic w tym dziwnego, skoro jego cena są bardzo wysokie! Mimo ekonomicznej jazdy nie jesteś w stanie zaoszczędzić? Zastanów się nad instalacją LPG w samochodzie. Jakie są jej zalety i komu należy zlecić jej montaż? Poznaj profesjonalną firmę Zdzisława Nielipińskiego Blacharstwo i Mechanika Pojazdowa.

Jakie są zalety instalacji gazowej w samochodach?

Najważniejszą korzyścią są niskie koszty eksploatacji. Ceny paliw stale rosną, a gaz jest mniej więcej tańszy na litrze aż o połowę, a co za tym idzie pełen bak paliwa, nie będzie Cię kosztował np. 300 złotych, a 150. Oczywiście zależy to od jego pojemności i techniki jazdy.

Kolejną zaletą instalacji gazowej jest niska emisja spalin, która jest potwierdzona przez wiele instytutów badawczych. W spalinach tego rodzaju nie występują szkodliwe związki chemiczne, np. siarki. Do gazu niedodawany jest także ołów, ponieważ nie trzeba zwiększać jego liczby oktanowej w przeciwieństwie do benzyny.

Jeśli chodzi o parametry samochodu, to nie ulegają one zmniejszeniu, a silnik pracuje stabilnie. Zwiększona jest odporność na zanieczyszczenia, a także wydłuża się trwałość elementów jednostki napędowej.

Komu należy zlecić montaż instalacji gazowej w aucie?

Instalacje gazowe w samochodzie wykonują specjaliści, którzy mają odpowiednie uprawnienia oraz umiejętności. Godną polecenia jest firma Zdzisława Nielipińskiego Blacharstwo i Mechanika Pojazdowa, którzy specjalizują się w tej branży oraz współpracują z najlepszymi producentami na rynku. Świadczą oni usługi z zakresu:
  • mechaniki pojazdowej,

  • blacharstwa i lakiernictwa,

  • klimatyzacji i ogrzewania Webasto,

  • diagnostyki silników,

  • holowania pojazdów.

W naszym warsztacie możesz dokonać napraw oraz montażu instalacji LPG w systemie ratalnym. Ponadto oferujemy krótki terminy napraw

wypowiada się pracownik.

Wyposażony jest on nowoczesne narzędzia oraz urządzenia, dzięki czemu bez problemu podejmują się najtrudniejszych prac.