Obecnie niemal każdy posiada prawo jazdy, ponieważ dokument ten daje niezależność w życiu prywatnym, a nierzadko staje się też niezbędnym elementem w życiu zawodowym. Aby otrzymać uprawniania do kierowania pojazdem, konieczne jest jednak zdanie państwowego egzaminu. Najlepiej przygotować się do niego na profesjonalnym kursie na prawo jazdy kat. B w OSK Alabama. Dowiedz się dlaczego warto wybrać tę szkołę jazdy.

Materiały szkoleniowe i flota pojazdów

W OSK Alabama uczestnicy kursu na prawo jazdy kategorii B otrzymują aktualne materiały szkoleniowe do nauki w domu. Dzięki nim są oni w stanie doskonale przygotować się do egzaminu teoretycznego. Oprócz tego ośrodek ten udostępnia zadbane i sprawne techniczne pojazdy.

Wiemy, iż znajomość samochodu pozwoli zminimalizować stres towarzyszący na egzaminie praktycznym, dlatego w naszej flocie mamy samochody, na których kursanci będą zdawać egzamin w WORDzie

opowiada przedstawiciel ośrodka szkoleniowego.

Wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy

Założycielem OSK Alabama jest absolwent Politechniki Śląskiej. Posiada on niezbędną wiedzę techniczną oraz praktyczną. Przez wiele lat przyglądał się pracy ojca w rodzinnym Ośrodku Szkolenia Kierowców, co pozwoliło mu opracować własny, skuteczny plan szkoleniowy. Oprócz tego w szkole tej zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki wskazówkom założyciela przekazują wiedzę w przystępny sposób, co przekłada się na wysoki poziom zdawalności.

Nauka świadomej jazdy

W kursie na prawo jazdy kat. B nie chodzi jedynie o zdanie egzaminu państwowego. Wiele szkół uczy jednak wyłącznie podstawowych umiejętności, które choć pozwolą pozytywnie zakończyć wizytę w WORDzie, będą niewystarczające w późniejszym czasie. W OSK Alabama kursanci dowiedzą się, jak dokładnie działa samochód i jak zachowuje się on w różnego rodzaju sytuacjach. Dzięki temu nauczą się oni jeździć nie tylko skutecznie pod kątem egzaminu, ale również w pełni bezpiecznie i rozsądnie, co będzie niezwykle ważne podczas codziennego użytkowania pojazdu w przyszłości.