Dobra szkoła jazdy to jedno, ale to dobry instruktor jazdy jest dziś na wagę złota. To dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu nauczyciela, doszkalanie kierowców jest efektywne i pełne sukcesów. Nauka jazdy wymaga samozaparcia i odwagi, ale jazda L-ką powinna być też dla początkującego kierowcy przyjemnością. Tak buduje on swoje doświadczenie, które rzutuje później na jego styl jazdy. Jak wybrać odpowiednią dla siebie szkołę jazdy?

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobile s.c. to miejsce, w którym zdobędziecie Państwo wiedzę i praktykę prowadzenia pojazdów. Naszym klientom oferujemy kurs na prawo jazdy kategorii B, do którego można przygotować się, korzystając z 5 samochodów Toyota Yaris oraz samochodu marki Renault wykorzystywanego do nauki jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. Oddajemy do dyspozycji również plac manewrowy, który pozwala kursantom zdobywać pierwsze szlify, jako kierowcom i dobrze przygotować się do praktycznej części egzaminu na prawo jazdy. Nasz kurs obejmuje wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, którą możemy przekazywać dzięki współpracy z Grupą Ratownictwa Medycznego RAT-MED. Zapraszamy do nas zarówno kandydatów na kierowców, jak i osoby, które potrzebują odświeżyć swoją wiedzę teoretyczną lub miały długą przerwę w prowadzeniu pojazdów.

Szkoła jazdy, jak wybrać tę właściwą?

Prawo jazdy jest dziś niezbędne, jeśli oczekujemy dobrej pracy i zależy nam na komforcie podróżowania. To ogromne ułatwienie w codziennym życiu, a rosnąca liczba pojazdów na drogach to dowód, że na ulice wciąż wyjeżdżają nowi kierowcy. Wybierając szkołę jazdy, każdy kieruje się innymi jej cechami. Dla wielu osób ważna jest jej lokalizacja, aby doskonalenie jazdy odbywało się zaraz po pracy lub szkole. Warto jednak zawsze dokładnie przeanalizować ofertę danego ośrodka i sprawdzić jego renomę, ponieważ jest to inwestycja w naszą przyszłość. Profesjonalna szkoła jazdy oferuje naukę na sprawnych i odpowiednio dostosowanych oraz regularnie serwisowanych pojazdach. OSK Mobile oferuje Państwu naukę na najlepszych samochodach oraz możliwość szkolenia jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. Rośnie liczba aut z takim udogodnieniem i lepiej uczyć się umiejętności prowadzenia takiego pojazdu pod okiem instruktora. Bezpieczeństwo na drodze to podstawa. Nasze samochody poddawane są regularnym przeglądom i serwisowaniu, dzięki czemu mają Państwo pewność, że pracujecie z bezpieczną maszyną.

Wieloaspektowe podejście do nauki

Doszkalanie jazdy powinno odbywać się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy. Nasi pracownicy to osoby, które nieustannie poszerzają swoją wiedzę oraz dbają o przyjazną i miłą atmosferę podczas nauki i jazdy. To niezmiernie ważne, jeśli zależy nam na widocznych postępach. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, empatię i cierpliwość, które pozwolą na efektywną naukę. Nasza szkoła współpracuje również z byłymi policjantami Wydziałów Ruchu Drogowego oraz pracownikami Państwowej Straży Pożarnej, dzięki czemu czerpią Państwo wiedze o przepisach u samego źródła! Z nami kompleksowo przygotują się Państwo do egzaminu i odnajdą przyjemność w prowadzeniu pojazdów.