Firma MIR-MET to rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami, które już o 1980 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów reklamowych, dodatków kaletniczych i szewskich, a także sztucznej biżuterii. Prócz tego przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesną technologią obróbki aluminium i tworzyw konstrukcyjnych, realizując złożone projekty klientów. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę MIR-MET, koniecznie przeczytaj kolejne części artykułu.

Artykuły reklamowe, dodatki kaletnicze i sztuczna biżuteria

Głównym profilem działalności firmy MIR-MET z Warszawy jest produkcja i sprzedaż wysokiej klasy, stylowych, funkcjonalnych oraz wytrzymałych artykułów reklamowych, dodatków kaletniczych i szewskich, a także produktów zwanych sztuczną biżuterią. Dzięki usłudze grawerowania detale to mogą być też personalizowane. Firma MIR-MET nanosi na nie napisy, grafiki, wzory czy logotypy firm. Jeśli chodzi o obecną ofertę MIR-MET, składa się ona na:

  • Artykuły reklamowe: smycze z logo, kieszonki na karty, klipsy do identyfikatorów, klipsy do smyczy, spinacze biurowe, wpinki z logo, żetony do wózków, uchwyty do kieliszków, stojaki na bombki, zaciski do smyczy, krępowniki do zacisków, kółka do smyczy.
  • Dodatki kaletnicze: narożniki kaletnicze, końcówki do gumek i sznurka, wpinki z logo, ramki do pieczatek, grzbiety do banknotówek, przywieszka z logo, grzbiety do teczek, złączki do szlówek, guziki, bryloki do kluczy.
  • Sztuczną biżuterię: zapięcia do klipsów, zapięcia do broszek, zapięcia do kolczyków, zapięcia do korali, kokardki, baryłki, miseczki do korali, spinki do włosów.

Usługi działu CNC

Uzupełnieniem szerokiej oferty handlowej firmy MIR-MET, są również usługi świetnie wyposażonej pracowni CNC, w której obrabiane są różne tworzywa konstrukcyjne oraz metale. Klienci mogą zatem realizować swoje projekty CAD/CAM z niebywałą precyzją i przy zoptymalizowanych kosztach. Firma MIR-MET oferuje bowiem trójwymiarową obróbkę frezowaniem CNC 3D, cięcie elektroerozyjne drutem, a także dekoracyjne grawerowanie gotowych produktów.

Zlecić można również wykonanie prototypów np. modeli odlewniczych i form rozdmuchowych, co wykonuje się z wykorzystaniem specjalnej pianki o wysokiej gęstości. Oczywiście dany produkt próbny tworzony jest według dostarczonej wcześniej dokumentacji technicznej (cyfrowej).

3 powody, dla których warto wybrać firmę MIR-MET

Firma MIR-MET od lat obsługuje setki firm z branży reklamowej, kaletniczej, szewskiej, odzieżowej i wielu innych. Zadowoleni klienci wskazują, iż trzema największymi zaletami warszawskiego przedsiębiorstwa są:

  1. Atrakcyjne ceny zarówno produktów, jak i świadczonych usług.
  2. Wysoka jakość produkowanych i sprzedawanych dodatków kaletniczych, reklamowych i krawieckich.
  3. Szybkie przesyłki i terminowa realizacja każdego zlecenia.

Dodatkowo warto wspomnieć o rabatach przy większych zamówieniach oraz o profesjonalnym doradztwie zakupowym. Klienci rozważający zakupy cykliczne i hurtowe mogą prosić również o przesłanie próbnych produktów.