czas czytania: 14 min materiał partnera

Yoona- niezastąpiona pomoc w skutecznej reklamie.

reklama zewnętrzna

Yoona to agencja reklamowa, która specjalizuje się, między innymi, w druku wielkoformatowym. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2003 roku, a lokalizowane jest w Ostródzie w województwie warmińsko-mazurskim. Usługi firmy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród stałych i nowych klientów. Cechuje je terminowość oraz wysoki standard realizacji. Jaki jest pełen zakres działalności przedsiębiorstwa?

Druk wielkoformatowy

Wielkoformatowy druk cyfrowy opiera się – w dużym uproszczeniu- na bezstykowym procesie drukowania. Z racji tego, że nie wymaga wcześniejszego przygotowania drogich kliszy czy płyt offsetowych – jest on stosunkowo tani. Druki wielkoformatowe są obecnie powszechnie wykorzystywane jako forma marketingu. Tworzone są z nich banery reklamowe, siatka Mesh czy billboardy. W ofercie firmy znajdziemy także wykonane w ten sposób fototapety, standy promocyjne i ścianki wystawiennicze. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także potykacze, flagi reklamowe oraz rollupy. Wszystkie wykonane przez przedsiębiorstwo projekty charakteryzują się żywa i bogatą kolorystyką, trwałością oraz dużą estetyką.

Reklama zewnętrzna i świetlna

Firma zajmuje się także tworzeniem kasetonów reklamowych, podświetlanych szyldów zewnętrznych oraz neonów. Zależnie od możliwości finansowych oraz od indywidualnych oczekiwań każdego klienta Yoona oferuje stworzenie tego typu produktów w trzech kategoriach cenowych. Wszystkie podświetlane reklamy zewnętrzne wyposażone są w wysokiej jakości moduły lamp ledowych i czujniki zmierzchu. Ich montaż realizowany jest na terenie całej Polski.

Oklejanie samochodów

Decydując się na stworzenie reklamy samochodowej należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim musi być ona trwała, odporna na wszelkiego typu szkodzenia mechaniczne oraz wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół.  Wszystkie te warunki są w stanie spełnić pracownicy agencji reklamowej Yoona. Profesjonalne oklejanie samochodów zaczyna się od doradztwa, dobrego projektu oraz jego skutecznej realizacji. Firma wykonuje prace tego typu na samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusach. Chętnie wybieraną usługa przez klientów jest także zmiana koloru auta przy pomocy specjalnej folii. Różnorodność jej kolorów, faktury oraz wykończenia pozwala na stworzenie niesamowitego efektu wizualnego.

Mała poligrafia

Jednymi z częściej realizowanych usług są te z zakresu małej poligrafii. Firma zajmuje się projektowaniem i wydrukiem ulotek i folderów reklamowych. Możemy zamówić tam także zaproszenia na wszelkiego rodzaju uroczystości, plakaty i papier oraz koperty opatrzone logiem wybranej firmy.