czas czytania: 3 min materiał partnera

Kilka pomysłów na prezent

Haftowanie

Urodziny, imieniny, dzień matki, różnego rodzaju rocznice… Okazji do wręczania prezentów jest wiele, jednak pomysłów, jak na złość, zazwyczaj mało. Dla kobiet zawsze dobre są kwiaty, wino oraz biżuteria, dla mężczyzn może być to dobre piwo, czy koszula. Są także uniwersalne prezenty, które mogą się kurzyć na pułkach, ale może uda się je trafić. Do tego typu prezentów należą np. książki, bądź różnego rodzaju ozdoby do domu.

Ciekawy prezent, za niewygórowaną cenę

Gdy nie ma się pomysłu na prezent, można wybrać się do kwiaciarni, winiarni, bądź innych sklepów, w których można kupić różnego rodzaju pierdoły. Jest pewna część prezentów, które będą trafione zawsze. Są to jednak prezenty powtarzalne. Dla mężczyzn może być to mocniejszy, bądź słabszy alkohol albo koszula, dla kobiet raczej kwiaty, wino. Są jednak osoby, którym chcemy móc sprezentować coś ekstra. Wystarczy kilka inspiracji, aby wymyślić taki rodzaj podarunku, który osoba obdarowana zapamięta na długie lata, jeśli nie na zawsze. Ciekawym tego typu prezentem może być na przykład poduszka bądź torba z haftem ozdobnym. Wzory mogą być najróżniejsze. Tutaj ograniczeniem jest tylko wyobraźnia osoby zamawiającej. Może być to imię osoby, którą chcemy obdarować, wzór albo śmieszny obrazek. Artykuły tego typu wykonuje firma Biel-Haft. Znajduje się ona w Wilkowicach, położonych w województwie wielkopolskim. Wysokiej jakości wyroby hafciarskie można też umieścić na pościeli, bądź kurtce. Może być to doskonały prezent zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla dziecka. Okazja też nie gra roli.

Podarunek personalizowany, to coś więcej niż prezent

Bez wątpienia prezent tego typu, mimo że nie musi być drogi, jest rzeczywiście często bardziej wartościowy od klasycznych podarunków. Przewaga jego polega na spersonalizowaniu, przez które można podkreślić wartość drugiej osoby i miejsce, jakie zajmuje w naszym życiu. Przy tego typu prezentach, osoba obdarowywana, też bez wątpienia ma pełną świadomość tego, ile wysiłku trzeba włożyć w taki prezent. Wymaga to od obdarowującego pomysłowości i kreatywności, a przede wszystkim wcześniejszego przygotowania i znajomości przykładowego jubilata. Osoba która chce wykonać na przykład poduszkę, na której będzie określony haft, musi się liczyć z czasem, jaki trzeba poświęcić na wykonanie prezentu, a także z czasem wysyłki. Do tego dochodzą inni klienci, którzy zamówili produkty przed nami, co wiąże się z jeszcze dłuższym czasem oczekiwania. Dlatego warto wybrać tego typu prezent, pilnować trzeba w takim razie, aby nie zamawiać takiego wyrobu na ostatnią chwilę.