Prezent dobry na każdą okazję

Materiał partnera
2019-07-22

Bez względu na okazję, czy jest to rocznica ślubu, czy urodziny, wybór prezentu może stanowić nie lada wyzwanie. Dobrze dobrany z pewnością ucieszy obdarowywaną osobę. Nietrafiony będzie się kurzyć gdzieś na półce i zabierać miejsce. Jeśli nie wiemy co wybrać dla danej osoby, można zastanowić się nad kilkoma rodzajami prezentów, które są zawsze trafione.

Prezent ciekawy i trafiony

Pierwszym z takich prezentów może być dobra książka. Przy tym wyborze należy się dowiedzieć, w jakiej literaturze dana osoba gustuje. Możliwe jest także że posiada ona swojego ulubionego autora. Warto w takim przypadku sprawdzić nowości, które wyszły spod jego ręki bądź najbliższe premiery. Kupując dany egzemplarz, trzeba być pewnym, że solenizant jeszcze tej książki nie posiada. Może być to także literatura, która będzie się odnosić do jej zainteresowań bądź pasji. Jest to prezent, który może rozwinąć oraz ubogacić wiedzę, do którego można regularnie wracać, przypominając sobie nie tylko treść, ale  przede wszystkim osobę, która tą książką ubogaciła prywatną kolekcję czytelnika. Jeśli jednak nie jest ona fanem lub fanką czytania, warto pomyśleć nad innym podarunkiem. Takim może być na przykład portret. Jest to bardzo osobisty prezent, który potrafi dotknąć zarówno serca, jak i duszy. Bez względu na płeć, czy zainteresowania, portret jest zawsze trafionym podarunkiem. Tego typu obrazy można zamówić w firmie Rubin Art- Patrycja Zarzycka. Pani Patrycja wykonuje portrety oraz karykatury, które rysowane są za pomocą ołówka lub kredek, w zależności od potrzeby klienta. Jakość prac potwierdzić mogą liczni zadowoleni klienci, którzy chętnie wydają pozytywne opinie. Dodatkowo zaznaczyć trzeba, że Artystka stawia na ciągły rozwój, dzięki któremu może rozwijać nie tylko swoją firmę, ale przede wszystkim spełniać się w swojej pasji. Wszystkie prace wykonywane są z sercem oraz uczuciem, jakie w obraz włożyć może tylko jego autor. Każdy portret jest przed wysyłką dokładnie pakowany tak, aby nie został jakkolwiek uszkodzony podczas transportu. Portrety mogą mieć format od A4, do A2, a możliwe jest także wykonanie obrazu w formacie ściśle określonym przez klienta.

A może usługi?

Równie ciekawym prezentem, może być bon na różnego rodzaju usługi. Mogą być to wszelkiego rodzaju usługi upiększające (w przypadku kobiet), ale również bardziej ekstremalne, typu skok ze spadochronu, skok na bungee, czy lot paralotnią. Druga część może być znacznie droższa od wcześniej wymienionych prezentów, umożliwiają jednak osobie obdarowanej przeżycie jedynej w swoim rodzaju przygody, którą na pewno zapamięta na bardzo długo.

Opracowanie artykułu:

Rubin Art Patrycja Zarzycka

11-135 Ełdyty Wielkie 17 warmińsko-mazurskie
e-mail
telefon