Odpowiednie zabezpieczenie towarów jest kluczowym etapem w procesie transportu, dlatego warto inwestować w solidne maszyny pakujące, które przydają się w zakładach produkcyjnych niemalże każdej branży. Niezawodną technologię przyśpieszającą proces pakowania małych i dużych produktów zapewnia firma CENTROPACK z siedzibą w Łodzi. Obecnie proponuje ona cztery wyjątkowe maszyny pakujące, o których można przeczytać w dalszych częściach artykułu.

Poznaj 4 wyjątkowe maszyny niezbędne w procesie pakowania

Oferta firmy CENTROPACK dotyczy sprzedaży wysokiej klasy maszyn pakująco-zgrzewających o szerokiej funkcjonalności, łatwej obsłudze oraz o rozległym zastosowaniu. Technologie, które proponuje ten dystrybutor to:

  1. Zautomatyzowana zgrzewarka ze zgrzewem ciągłym i tunelem SYMPACK – pozwala na szybkie pakowanie w folie produktów o niestandardowych kształtach oraz długości. Maszyna wyposażona jest w intuicyjny panel dotykowy, a sposób jej obsługi dostosowany jest do najbardziej restrykcyjnych norm bezpieczeństwa. Wydajność i komfort pracy, gwarantowane.

  2. Maszyny do pakowania ciągłego IMPACK PRO – umożliwiają wykonywanie ciągłego zgrzewu bocznego, co pozwala na pakowanie towarów o nieograniczonej długości. Wydajność ich pracy zapewniona jest dzięki poprzecznej listwie zgrzewającej, którą kontroluje najwyższej klasy serwomotor. Maszyny te cenione są też za łatwą integrację z liniami produkcyjnymi wykorzystywanymi w różnych branżach.

  3. Półautomatyczna zgrzewarka do pakowania w folię PE MULTIMAC P – jest to zgrzewarka o strukturze jednoczłonowej z różnymi wzorami popychaczy dostosowanymi do produktu klienta. Wyróżnia się ona wysokim bezpieczeństwem pracy, szeroką funkcjonalności i dużym zakresem regulacji parametrów pracy, od prędkości tunelu, po temperaturę zgrzewania.

  4. Półatomatyczna maszyna z tunelem TMC PRO – umożliwia pakowanie mniejszych produktów, co odbywa się szybko i przy ograniczonym udziale operatora. Maszyna cechuje się też możliwością regulacji prędkości tunelu i temperatury, automatycznym wyjściem produktu na transporterze, a także kompaktową budową możliwą do prostego przemieszczania.

Gdzie przydają się maszyny pakujące od CENTROPACK?

Maszyny pakujące, które oferuje firma CENTROPACK mogą z powodzeniem zasilić park maszynowy małych przedsiębiorstw produkcyjnych, a także większych zakładów przygotowujących do transportu tysiące produktów każdego dnia. Wyróżnione sprzęty cechują się bowiem wysoką mocą przerobową, niskim poziomem awaryjności, precyzyjną pracą oraz ergonomicznym działaniem.

Specjaliści firmy CENTROPACK dodają, że maszyny pakująco-zgrzewające są w stanie znacznie zoptymalizować proces przygotowania towaru do transportu, dlatego też inwestują w nie huby przeładunkowe, przedsiębiorstwa logistyczno-transportowe, magazyny oraz składy materiałowe.

Dlaczego warto współpracować z firmą CENTROPACK?

Firma CENTROPACK to nie tylko dostawca wysokiej klasy maszyn pakujących spełniających restrykcyjne normy PN-EN, ISO i DIN. Przedsiębiorstwo gwarantuje kompleksowe rozwiązania dla branży opakowaniowej, w tym dostawę wysokiej klasy produktów opakowaniowych. Zaliczyć można do nich folie termokurczliwe, folie spożywcze PCV, folie stretch, taśmy, taśmy spinające, folie PP, folie PE, wypełniacze styropianowe, a także pęcherzykowe folie bąbelkowe.

Doświadczeni handlowcy CENTROPACK działający na terenie całej Polski pomagają również klientom dobrać dla ich działalności różne urządzenia pakujące. Mowa o zaklejarkach z nożem, dyspenserach do taśm, uchwytach do folii stretch, napinaczach do taśm, odcinaczach do folii spożywczych oraz o gorących stołach do pakowania. Przedstawiciele są w stanie umówić się na bezpłatne konsultacje w siedzibie klienta lub też gotowi są na telefoniczne przedstawienie pełnej oferty firmy CENTROPACK.