Kontenery to genialna alternatywa dla tradycyjnego biura, szatni dla pracowników, pomieszczenia socjalnego i innych pomieszczeń związanych z codziennym funkcjonowaniem w danej branży. Kontenery sprawdzają się zwłaszcza na placach budowy, ale również podczas wszelkich plenerowych eventów, jak np. koncert. Czym charakeryzują się kontenery z firmy Boruta-Kontenery i dlaczego popularny jest ich wynajem?

Boruta-Kontenery – kontenery wysokiej klasy na wynajem

Kontenery to doskonała alternatywa dla biura głównie dlatego, że są to lekkie i modułowe konstrukcje. W praktyce oznacza to, że możemy łatwo zaaranżować tymczasowe biuro dla pracowników budowy, połączone z łazienką, szatnią (gdzie pracownicy będą mogli się przebrać) i innymi pomieszczeniami zgodnie z zapotrzebowaniem. Ponadto kontenery dostępne do wynajęcia w Białymstoku, to produkty najwyższej jakości, o które firma dba, by mogły dobrze służyć każdemu kolejnemu wynajmującemu.

Zaletą kontenerów biurowych jest to, że możemy ustawić je tak, jak chcemy – obok siebie, lub w sposób piętrowy! Dzięki temu możemy zaoszczędzić dużo przestrzeni, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pracownicy na budowie będą mogli komfortowo spędzić przerwę lub uzupełnić dokumentację budowlaną w biurze, czy też przebrać się w strój roboczy w szatni przed rozpoczęciem pracy.

Zalety kontenerów z firmy Boruta-Kontenery

Kontenery są lekkie i łatwe w transporcie, a ich dowozem i ustawieniem dokładnie w miejscu wskazanym przez klienta zajmie się firma Pawła Boruty, Boruta-Kontenery. Zatem jeżeli planujesz wynająć kontener na czas budowy – zgłoś się do Pawła Boruty, a o nic nie będziesz musiał się martwić. Firma przywiezie kontener, a także odbierze go po zakończeniu umowy.

Boruta-Kontenery daje możliwość wynajęcia kontenerów lekkich, ale zbudowanych z dobrej jakości materiałów. Dzięki temu, że każdy kontener ma dokładnie taki sam wymiar, można je łączyć, tworząc zaplecze techniczne zgodnie z zapotrzebowaniem. Każdy kontener wyposażony jest w okno, roletę, drzwi, instalację elektryczną, a także ogrzewanie. Dzięki temu, w takich kontenerach można swobodnie funkcjonować nawet w chłodniejsze dni, przygotować sobie kawę, podgrzać lunch, a dokumentację można uzupełnić elektronicznie.

Czy warto wynająć kontener?

W większości przypadków wynajem kontenerów biurowych opłaca się bardziej niż ich zakup. Przede wszystkim o kontenery trzeba odpowiednio dbać, a także mieć miejsce na ich przechowanie, kiedy nie są używane. W związku z tym inwestorzy budowlani chętnie wynajmują kontenery – po zakończeniu budowy firma wynajmująca odbiera kontener lub kontenery, a inwestor nie musi się już o nic martwić.