Szklane butelki wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu – od spożywczego, po farmaceutyczny i kosmetyczny. Aby zachwycały swoim wyglądem oraz nabrały oryginalnego, ekskluzywnego wyglądu, konieczne jest ich odpowiednie udekorowanie oraz wykończenie. Firma Dekorglass już od ponad dwudziestu lat zajmuje się dekorowaniem szklanych butelek! Poznaj jej szczegółową ofertę!

Matowanie szklanych butelek

Matowanie szkła to jedna z najchętniej wykorzystywanych, intrygujących technik zdobienia butelek. W naszym zakładzie przeprowadzamy niezwykle efektywny proces chemiczny (trawienie kwasem), podczas którego zewnętrzne warstwy zostają usunięte, a sama butelka zyskuje nieprzezroczysty i matowy wygląd

– informuje specjalista z firmy Dekorglass Działdowo S.A.

Niewątpliwą zaletą matowienia szklanych butelek jest ich eleganckie, subtelne wykończenie, które zapewnia gładka, satynowa powierzchnia. W zależności od indywidualnych oczekiwań i preferencji Klienta, satynowe wykończenie może być całkowite lub częściowe.

Sitodruk

Sitodruk to najbardziej znana i rozpowszechniona metoda dekorowania elementów szklanych. Polega ona na przetłoczeniu farby przez specjalny szablon – umieszczony na drobnej siatce. Sitodruk daje możliwość stworzenia efektownych grafik na szkle – jednocześnie zapewniając dostęp do szerokiej gamy kolorystycznej.W firmie Dekorglass wykorzystywane są najwyższej jakości nadruki UV, organiczne oraz ceramiczne!

To jeszcze nie wszystko!

Malowanie specjalistycznymi lakierami – na bazie wody oraz farb przyjaznych środowisku naturalnemu, to kolejny sposób dekorowania szklanych butelek w przedsiębiorstwie Dekorglass. Szeroki wybór lakierów umożliwia częściowe lub całościowe pokrycie butelki, zapewniając dowolne wykończenie powierzchni – od efektu perły, po intrygujący efekt metaliczny!

Chcesz poznać wyjątkowe efekty pracy specjalistów z firmy Dekorglass? W tym celu odwiedź stronę internetową i przeglądnij dotychczas zrealizowane projekty!