Bogate doświadczenie, najlepsi specjaliści oraz usługi na wysokim poziomie. To wszystko znajdziesz w Przedsiębiorstwie Usługowo-Handlowym Mega-Trans w Grudziądzu. Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości opału, w tym węgla oraz drewna na opał. Zapewnia także usługi transportowe. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą kupowanie węgla w tym przedsiębiorstwie.

Sprzedaż węgla

Opał powinno się kupować u wiarygodnego dostawcy. Dzięki temu można mieć pewność jakości otrzymanego produktu, a także gwarancję, iż w razie niezgodności można je reklamować. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mega-Trans istnieje na rynku od wielu lat i posiada wszelkie wymagane atesty, które potwierdzają parametry oferowanego towaru.

Pracownicy firmy każdemu klientowi przedstawiają niezbędne certyfikaty oraz znaki, które świadczą o jakości sprzedawanego węgla. Jak dodaje jeden z pracowników Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego Mega-Trans:

Jakość naszych produktów jest bardzo wysoka i potwierdzona u zadowolonych z naszych usług klientów. Oferujemy wartościowy węgiel, którego kaloryczność jest wysoka.

Specjaliści zatrudnieni w firmie biorą udział w szkoleniach, aby oferować nie tylko coraz lepszy produkt, ale by pozytywnie wpływać na doświadczenia klientów.

Kompleksowe usługi transportowe

Kupując węgiel w Przedsiębiorstwie Usługowo-Handlowym Mega-Trans, ma się zapewnioną profesjonalną obsługę na każdym etapie trwania współpracy. Wchodzi w to również usługa transportu zakupionego węgla. Firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami, które są odpowiednio przystosowane do przewozu opału. Wśród nich warto zaliczyć między innymi wywrotkę +HDS. Warto wiedzieć, że wśród pojazdów znajdują się 3 wywrotki do 26 ton oraz przyczepy.

Usługi transportowe oferowane są na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo, dzięki najlepszym specjalistom, zapewnia, że wszystkie zamówienia są realizowane zawsze terminowo. Firma dostarcza dokładnie taką ilość węgla, a także koksu, miału, ekogroszku i drewna opałowego, jaka została zamówiona i nie oszukuje na ilości towaru.