Chcesz, by Twoje soki mogły cieszyć się świeżością nawet przez cały rok, a rodzina czy klienci będą chętnie po nie sięgać? Nie inwestuj w plastik, który ma bardzo negatywny wpływ na otaczające nas środowisko, ponieważ jest on wyprodukowany ze sztucznych tworzyw. Jakie inne pozytywne cechy mają szklane opakowania? Wybierz ekologiczne butelki na soki firmy Master Marka Porczaka.

Dlaczego warto kupić szklane butelki na soki?

Klienci chętniej wybierają ten szklane opakowania, ponieważ mają świadomość ich ekologicznych walorów. Możliwość ponownego jej wykorzystania przyczynia się do zmniejszenia produkcji plastikowych jednorazowych butelek. Oczywiście, czołowi producenci starają się korzystać z plastiku pochodzącego z recyklingu, ale przetapianie go na nowo również źle wpływa na nasze środowisko. Szkło natomiast wytwarzane jest głównie z piasku, sody i wapna. Są to naturalne materiały, które nie szkodzą naturze, a także naszemu zdrowiu. Jakie jeszcze ma zalety?

Jest ono obojętne chemicznie. Co to tak naprawdę oznacza? Szklane butelki nie wchodzą w żadną reakcję z substancjami, które ewentualnie mogą się znajdować w danym rodzaju żywności. Długotrwały kontakt soku z opakowaniem nie będzie powodował przedostawania się zanieczyszczeń do płynu. Poza tym są one łatwe w czyszczeniu oraz dezynfekcji, a bakterie nie są w stanie się rozwijać w takim środowisku.

Gdzie zaopatrzyć się w szklane butelki na sok?

Jeśli szukasz odpowiedniego szklanego opakowania dla swoich soków, które produkujesz w domu lub specjalistycznym zakładzie to zapoznaj się z ofertą firmy Master Marka Porczaka. Oferują oni produkty najwyższej jakości, między innymi:

  • butelki do wody, alkoholi i soków,

  • zakrętki,

  • słoiki.

Dostarczymy dla Ciebie wybrany asortyment pod same drzwi na terenie całej Polski, a także za granicę. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Dlatego, ciągle się rozwijamy

 — wypowiada się pracownik.

Postaw na zdrowie i bezpieczeństwo, a także ekologię i wybierz wysokiej jakości butelki szklane na sok!