Decydując się na urządzenia gastronomiczne firmy RATIONAL, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa M&Marzena Senkalska, które specjalizuje się w instalacji i serwisie urządzeń gastronomicznych. Odpowiednie certyfikaty potwierdzają umiejętności zdobyte w licznych szkoleniach, które były prowadzone zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszystkie prace instalacyjne i serwisowe wykonywane są z użyciem oryginalnych części oraz środków dedykowanych dla konkretnych urządzeń.

Podłączenie urządzeń gastronomicznych

Urządzenia firmy RATIONAL idealnie sprawdzą się w wielu miejscach, jednak do prawidłowego działania konieczna jest prawidłowa instalacja. Dzięki usługom oferowanym przez M&Marzena Senkalska urządzenia gastronomiczne działają optymalnie i niezawodnie już od pierwszego dnia. Doświadczeni specjaliści zapewniają spersonalizowanie rozwiązania instalacyjne. Dzięki temu, że instalacja urządzenia będzie potwierdzona odpowiednim certyfikatem, to możliwe jest zarejestrowanie urządzenia w systemie przetwarzania danych, co pozwoli rozszerzyć gwarancję do aż 24 miesięcy. Dodatkowo firma M&Marzena Senkalska oferuje pakiety serwisowe oraz płatne przeglądy gwarancyjne, które są wymagane przez producenta urządzeń gastronomicznych.

Profesjonalny serwis urządzeń

Każdy sprzęt powinien być regularnie serwisowany, aby nie powstały poważne awarie, których usunięcie będzie kosztowne i czasochłonne. Przestój w pracy urządzeń może doprowadzić do dużych problemów, dlatego usługi związane z obsługą serwisową są bardzo ważne. Do serwisowania urządzeń firmy RATIONAL niezbędna jest odpowiednia wiedza. Specjaliści z M&Marzena Senkalska systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych oraz dedykowanych środków konserwujących serwisowane urządzenia gastronomiczne będą działać sprawnie i wydajnie przez długi czas. Odpowiednie przeglądy są wymagane przy gwarancji producenckiej.

Mycie i pielęgnacja urządzeń RATIONAL

Utrzymanie w czystości urządzeń gastronomicznych jest bardzo ważne, jednak użycie niewłaściwych środków, może spowodować, że urządzenia zacznie działać mniej wydajnie lub pojawią się innego rodzaju problemy. Firma M&Marzena Senkalska wspiera swoich klientów w zakresie mycia i pielęgnacji urządzeń gastronomicznych. Oryginalne produkty pielęgnacyjne pozwalają zapewnić czystość i higienę urządzeń. Korzystając z oryginalnych produktów pielęgnacyjnych, osiągniemy najlepszy efekt mycia oraz długoterminową pielęgnację urządzeń. Użycie wysokiej klasy produktów pielęgnacyjnych pozwala zminimalizować koszt mycia i pielęgnacji.