Podstawowe typy wewnętrznych wycieraczek aluminiowych – czym się wyróżniają?

Materiał partnera
2019-10-27
Wycieraczka wewnętrzna aluminiowa

Wycieraczki aluminiowe stosowane są zarówno wewnątrz budynków, jak i przed wejściem do nich. Umożliwiają skuteczne zatrzymanie zanieczyszczeń znajdujących się na butach osób udających się do danego obiektu, zapewniając tym samym utrzymanie porządku na powierzchniach płaskich. W przypadku wewnętrznych wycieraczek aluminiowych firma Fabryka wycieraczek Unimat proponuje trzy typy – czym się charakteryzują?

Wycieraczki do intensywnie eksploatowanych obiektów

Wewnętrzne wycieraczki trafiające do budynków intensywnie eksploatowanych powinny wyróżniać się przede wszystkim zwiększoną wytrzymałością. Obciążenia, z jakimi muszą się zmierzyć m.in. w galeriach handlowych, są spore i wymagają użycia właściwych materiałów. Z tego względu do takich miejsc rekomendowane są wysokiej klasy wycieraczki wewnętrzne aluminiowe. Trwałe profile z aluminium będące podstawą konstrukcji modeli z oferty Fabryki wycieraczek Unimat sprawdzają się doskonale w obiektach użytkowych o dużym natężeniu użytkowników korzystających z takiej formy czyszczenia i suszenia obuwia.

Co ciekawe, solidne wycieraczki aluminiowe do wewnątrz można jeszcze dodatkowo wzmocnić. Takie rozwiązanie może sprawdzić się np. w obiektach przemysłowych, gdzie obciążenia są jeszcze większe niż w galeriach handlowych i innych budynkach o podobnym przeznaczeniu. Wycieraczki wewnętrzne aluminiowe w różnych rozmiarach oferuje Fabryka wycieraczek Unimat, która jest producentem modeli wyróżniających się solidną konstrukcją i wysoką chłonnością. Asortyment tej firmy obejmuje trzy najważniejsze typy wycieraczek aluminiowych przeznaczonych do wnętrz budynków. Czym konkretnie się wyróżniają?

Osuszanie i czyszczenie obuwia na wycieraczkach

Jednym z rodzajów wycieraczek aluminiowych proponowanych przez Fabrykę wycieraczek Unimat jest model osuszający. Charakteryzuje się on niezwykle wysoką chłonnością, którą uzyskuje się poprzez zastosowanie specjalnych wkładów tekstylnych. Takie rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie podłoże poza pomieszczeniami jest wilgotne, a brak osuszenia obuwia może doprowadzić do niebezpiecznych poślizgów i tym samym upadków. Fabryka wycieraczek Unimat dla swoich klientów przygotowała także wycieraczki aluminiowe czyszczące.

W przypadku tych modeli kluczowe są gumowe wkłady w połączeniu z grzebieniami aluminiowymi. Taka budowa wycieraczki daje możliwość skutecznego usunięcia z obuwia problematycznych zabrudzeń, co pozwala utrzymać porządek we wnętrzach. Co ciekawe, obie funkcje wycieraczek można połączyć. Modele osuszająco-czyszczące także znajdują się w szerokiej ofercie Fabryki wycieraczek Unimat. Charakteryzują się wkładem tekstylno-gumowym, który zapewnia nie tylko chłonność na wysokim poziomie, ale też usunięcie zabrudzeń z podeszwy.

Opracowanie artykułu:

Unimat Fabryka wycieraczek Rafał Rejmisz

ul. Pokrzywno 10A, 61-315 Poznań Nowe Miasto, wielkopolskie
e-mail
www