Zdecydowałeś, że pierwszą lub kolejną Twoją inwestycją będzie własna stacja paliw? Tak się składa, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo rozsądny wybór. Jednak potrzebne są odpowiednie środki, wiedza specjalistów, a przede wszystkim szereg pozwoleń i dokumentów. Na początku potrzebujesz także projektu, który z chęcią wykona dla Ciebie przedsiębiorstwo Rol-Baz-Pal.

Rol-Baz-Pal – postaw na doświadczony zespół

Piszemy dziś o firmie, która na rynku gazowym i paliwowym działa już od ponad 20 lat. Zatrudnia 40 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wspierają swoich zleceniodawców zaangażowaniem, wiedzą i własną pracą. Doświadczenie to bez dwóch zdań klucz w branży, w jakiej działa firma Rol-Baz-Pal. To dzięki temu, usługi, jakie świadczy, stoją na tak wysokim poziomie.

To jednak nie wszystko, przedsiębiorstwo ma sprzęt i urządzenia, a także armaturę kontrolno-pomiarową, co pozwala wykonywać roboty technologiczne i przeprowadzać ewentualne próby. Jedną z głównych działalności opisywanej firmy jest budowa stacji paliw, to oferta kierowana do inwestorów, którzy chcą otworzyć własny, dobrze prosperujący biznes. Jak powiedział jeden z pracowników firmy:

Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta. Działamy sprawnie, szybko, jednocześnie bardzo dokładnie, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że to od nas zależy powodzenie całej inwestycji. Chcemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań do tego, aby zleceniodawca był usatysfakcjonowany z naszych usług.

Projektowanie i budowa stacji paliw

Firma Rol-Baz-Pal jest wieloletnim konstruktorem stacji paliw. Pracowała dla zagranicznych i polskich koncernów naftowych, takich jak Statoil czy Orlen i BP. Budowa i modernizacja stacji paliw to więc jeden z podstawowych punktów w ofercie przedsiębiorstwa. Co ważne, pracownicy wznoszą, ale również wzmacniają konstrukcje stalowe, montują także niezbędny osprzęt, taki jak dystrybutory i oświetlenie, choć to oczywiście tylko przykłady. Postaw na doświadczony zespół pracowników i rozpocznij inwestycje!