Hurtownia przemysłowa TECH-MECH znajduje się w Lesznie i działa na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w dystrybucji łożysk przemysłowych, rolniczych i specjalistycznych od renomowanych producentów. Oferta sprzedażowa wspomnianej wyżej hurtowni obejmuje ponad 30 tys. pozycji magazynowych i jest to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z artykułami metalowymi na terenie Wielkopolski. Dlaczego warto zrobić tu zakupy?

Asortyment dopasowany do potrzeb klientów

Choć łożyska to dość niepozorne elementy, warunkują one poprawne działanie najróżniejszych mechanizmów. Służą do podtrzymywania innych części w konstrukcji/urządzeniu i równomiernie przenoszą na cały mechanizm siły oddziałujące na niego z zewnątrz. Wyróżniamy łożyska toczne i ślizgowe, z czego te pierwsze stosowane są zdecydowanie częściej. Charakteryzuje je prosta konstrukcja i wysoka odporność mechaniczna.

Hurtownia przemysłowa TECH-MECH może się pochwalić bogatym wyborem produktów ze stali nierdzewnej. Wśród nich można znaleźć między innymi:

  • łożyska samonastawne nierdzewne,

  • łożyska kulkowe nierdzewne,

  • zespoły łożyskowe termoplastyczne nierdzewne,

  • koła łańcuchowe nierdzewne,

  • seggery i kulki łańcuchowe nierdzewne,

  • łańcuchy rolkowe i ogniwa nierdzewne,

  • zespoły łożyskowe nierdzewne.

Omawiana hurtownia jest bezpośrednim importerem elementów nierdzewnych oraz partnerem biznesowym takich firm jak Nachi, PNEUMAX i RQS.

Zalety współpracy z hurtownią przemysłową TECH-MECH

Firma TECH-MECH zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomagają klientom w rozwiązywaniu prostych i bardziej skomplikowanych problemów technicznych. Każdy może liczyć tu na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze potrzebnych mu elementów. Kolejną zaletą współpracy z tą hurtownią jest szybki czas realizacji zamówień. W większości przypadków wysyłka towaru nie zajmuje więcej niż 24 godziny i jest realizowana przez zaufane firmy kurierskie, które dbają o bezpieczeństwo przesyłek.

Klienci cenią sklep TECH-MECH również za konkurencyjne ceny produktów. Nie dość, że można tu dostać trudno dostępne rodzaje łożysk oraz systemów łożyskowych i pneumatycznych, to jeszcze da się je kupić taniej niż w innych sklepach z artykułami metalowymi. Warto jednak zaznaczyć, że hurtownia TECH-MECH prowadzi sprzedaż wysyłkową od kwoty 500 zł netto i obsługuje głównie zakłady przemysłowe, pracownie inżynieryjne, rzemieślnicze oraz gospodarstwa rolne. Zapraszamy do skorzystania z oferty tego sklepu!