Firma WAGI Lisowski z Legnicy to pracownia, która oferuje bardzo szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, budową, remontami, modernizacjami, naprawami oraz legalizacją wag różnego typu. Doświadczony zespół specjalistów obsługuje zarówno inwestorów z branży spożywczej i transportowej, jak i motoryzacyjnej oraz z różnych sektorów przemysłowych. Jakie wagi tworzy i obsługuje zatem firma WAGI Lisowski? Dlaczego to właśnie tę pracownię wybierają klienci z całej Polski? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w dalszych częściach artykułu.

Od sprzedaży wag, po ich projektowanie i budowę

Firma WAGI Lisowski stawia na kompleksową ofertę handlowo-usługową, proponując między innymi sprzedaż wag każdego typu i niemalże od każdego producenta działającego na rynku polskim oraz europejskim. Doświadczeni handlowcy z Legnicy bez problemu zaproponują właściwy typ urządzenia pod potrzeby klienta i prowadzonej przez niego działalności. Mogą to być wagi mechaniczne lub elektroniczne, wagi hybrydowe, wagi spełniające normy HACCP lub ATEX, a nawet wagi precyzyjne. Firma WAGI Lisowski słynie zatem ze sprzedaży wag laboratoryjnych, przemysłowych, sklepowych, magazynowych, kolejowych, a także motoryzacyjnych. Na tym nie kończy się jednak propozycja tej wyjątkowej pracowni. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo WAGI Lisowski to również producent urządzeń do pomiaru ciężkości. Jak zapewnia jeden z inżynierów tej firmy:

Nasza pracownia zatrudnia prawdziwych ekspertów, którzy są w stanie wykonać każdą wagę według koncepcji czy projektu klienta. Tworzone przez nas konstrukcje przechodzą liczne testy i są przygotowywane z najwyższej klasy komponentów. Szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu wag samochodowych różnego typu na przykład wag żelbetowych ze sprawnie działającym odwodnieniem. Jesteśmy gotowi zatem na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń, a zaufało nam już wiele warsztatów samochodowych, agencji celnych, centrów logistycznych, firm transportowych czy stacji kontroli pojazdów.

Remont, modernizacja, legalizacja i serwis wag

Nie tylko ze sprzedaży i budowy wag słynie ekipa WAGI Lisowski. Firma ta również oferuje szeroko rozumiane remonty, modernizacje, naprawy oraz legalizacje różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do innych zastosowań. Poniżej przedstawiamy przykłady realizowanych zleceń:

  • Remonty wag – dotyczą często wag samochodowych najazdowych zewnętrznych, a mianowicie odtwarzania ich platform.
  • Modernizacje wag – mogą dotyczyć hybrydyzacji wag, czyli wyposażania wag mechanicznych w podzespoły kontrolno-pomiarowe elektroniczne.
  • Serwis wag – wymiana uszkodzonych elementów np. obudów, a także usuwanie awarii podzespołów elektronicznych czy mechanicznych (m.in. mierników ze stali nierdzewnej czy hermetycznych czujników tensometrycznych wag platformowych).
  • Legalizacje wag – czyli badanie oceny zgodności, które potwierdza, że dana waga jest w pełni sprawna i precyzyjna (spełnia restrykcyjne normy PN-EN i jest zgodna z wytycznymi Głównego Urzędu Miar).
  • Wzorcowanie i kalibracja wag – badanie tego, jak dokładna jest waga po to, by dobrze ją skalibrować według obowiązujących norm i przepisów.

Dlaczego warto wybrać usługi firmy WAGI Lisowski?

Firma WAGI Lisowski cieszy się od lat niesłabnącym zainteresowaniem z wielu różnych powodów. Do zalet tejże pracowni stali klienci zaliczają:

  1. Kompleksowość usług.
  2. Wysoką dyspozycyjność i terminowość w realizowaniu zleceń.
  3. Atrakcyjne ceny i liczne rabaty.
  4. Elastyczną obsługę.
  5. Oferowanie pełnego doradztwa technicznego.

Podkreślić warto też wysoką jakość usług firmy WAGI Lisowski, która tworzy jedne z najsolidniejszych i najmniej awaryjnych wag platformowych samochodowych na polskim rynku. Nic dziwnego, że zlecenia spływają nie tylko z okolic Legnicy, ale nawet z Pomorza.