Czekają cię kolejne, pilne prace w polu, a twój ciągnik odmówił posłuszeństwa? Nie musisz od razu kupować nowej maszyny ani prosić sąsiada, żeby pożyczył ci własną. Posiadany przez ciebie sprzęt prawdopodobnie uda się skutecznie naprawić. Wystarczy, że udasz się do firmy Kaz-Rol – sprawdzonego sklepu z częściami do traktorów, zajmującego się sprzedażą podzespołów do ciągników oraz innych maszyn rolniczych.

Gdzie kupić wysokiej jakości części i artykuły rolnicze?

Prace rolnicze, takie jak przygotowanie gleby pod zasiew, nawożenie, obsiewanie, opryskiwanie niezbędnymi fungicydami oraz innymi środkami ochrony roślin, a wreszcie żniwa, wymagają zachowania odpowiednich terminów co do dnia, a w przypadku oprysków – nawet godziny. Posiadanie w pełni sprawnego parku maszynowego jest więc niezbędne. Niezależnie jednak od tego, jak bardzo właściciel dba o swoje ciągniki, traktory oraz inne urządzenia, sprzęt czasami się psuje. Wynika to zarówno z faktu zużycia się całych zespołów oraz poszczególnych części ciągnikowych, jak i działania niekorzystnych warunków pogodowych, na które maszyny są stale narażone. Z pomocą wszystkim tym, którym, maszyny znienacka odmówiły posłuszeństwa, przychodzi firma Kaz-Rol, oferująca wysokiej jakości, zamienne części do Ursusa, Zetora, Massey'a Fergusona oraz innych marek urządzeń rolniczych.

Więcej niż tylko sprzedaż elementów do ciągników

Dzięki prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, doskonale znającej wymagania konsumentów oraz zakres modelowy posiadanego przez nich parku maszynowego, asortyment firmy Kaz-Rol w Regułach pod Warszawą zawiera ogromny zasób niezbędnych części do maszyn rolniczych, takich jak chłodnice, wałki, dźwignie hamulców i sprzęgieł, podkładki tulei, sprzęgła, widełki, świece płomieniowe, sprężyny czy korbowody. Sklep obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Wszystkie, dostępne produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. W przypadku, gdyby danego elementu nie było chwilowo na stanie, pracownicy sprowadzają go w najszybszym możliwym czasie. Sprzedaż części do maszyn rolniczych obejmuje również możliwość dostarczenia ich pod wskazany adres, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na dojazd do siedziby firmy.

Firma Kaz-Rol oferuje ponadto możliwość regeneracji poszczególnych podzespołów w ciągnikach marki Ursus. Chodzi tutaj w szczególności o pompy hydrauliczne oraz podnośniki do modeli 3512, 4512, 5314, 5714 i 6014. Usługa polega na dokładnym oczyszczeniu wszystkich elementów oraz wymianę uszkodzonych bądź całkowicie zużytych części, dzięki czemu dany podzespół będzie poprawnie działać przez kolejne lata.