Chcąc dołączyć do oferty swojego sklepu świeże ryby warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła, czyli firmy, która zbudowała sobie markę i zdobyła zaufanie wielu klientów. Idealnie będzie również, jeśli dane przedsiębiorstwo zaoferuje specjalistyczny transport. To wszystko znajdziesz w ofercie Gospodarstwa rybackiego Tomasza Króla.

Kompleksowa oferta

Firma znajduje się w Brzeszczach, położonych w otoczeniu pięknych terenach o wyjątkowych walorach przyrodniczych Kotliny Oświęcimskiej. Gospodarstwo rybackie Tomasza Króla zasilane jest wodą z rzeki Soły, która zawiera wodę pierwszej klasy czystości i ma górski charakter. Na terenie firmy znajdują się trzy obiekty stawowe, o łącznej powierzchni około 360 ha. Są to Brzeszcze, Harmęże oraz Wilczkowice.

Gospodarstwo zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy i dbają o jakość oferowanych ryb. Jak mówi jeden z nich:

Hodujemy ryby w tradycyjnym, trzyletnim cyklu, który zgodny jest z XIX-wieczną metodą przesadkowania. Pochodzi ona od Tomasza Dubisza i wykorzystuje się do niej paszy zbożowe. To sprawia, że nasze ryby są wyśmienitej jakości oraz charakteryzują się bogatym smakiem.

Gospodarstwo ponadto znajduje się, dzięki walorom przyrodniczym i siedliskom gatunków ptactwa wodnego, w Europejskiej Sieci Obszarów Cennych Ekologicznie. Hodowla jest także objęta stałym nadzorem weterynaryjnym.

Oferta ryb dla sklepów

Firma oferuje świeże ryby dostarczane do sklepów specjalistycznym transportem. Wśród okazów znaleźć można karpia hodowlanego w stałej ofercie oraz, w zależności od wielkości produkcji, sandacze, tołpygi, amury, szczupaki, liny, sumy europejskie oraz karasie srebrzyste.

Właściciel gospodarstwa podkreśla, że wszystkie ryby są smaczne i zawierają dużą dawkę witamin oraz składników mineralnych. Oferta skierowana jest nie tylko do sklepów, ale też hurtowni i zakładów przetwórczych. Każda firma może liczyć na kompleksową obsługę.