Wycinka drzew bywa naprawdę skomplikowana – wszystko zależy przecież od tego, gdzie znajduje się drzewo, jak duży jest pień, ile jest wokół niego wolnego miejsca. Na terenach gęsto zabudowanych lub w okolicach dróg czy linii wysokiego napięcia przeprowadzenie wycinki drzew w bezpiecznych warunkach to nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego warto powierzyć je najlepszym specjalistom, a takich znaleźć można w firmie Arbo Tree Michała Celmera.

Jakich zleceń podejmują się specjaliści z Arbo Tree?

Mając dobre przygotowanie oraz dysponując specjalistycznym sprzętem, można podjąć się wycinki drzew nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Więcej o tym opowiada specjalista pracujący od lat w firmie Arbo Tree Michała Celmera z siedzibą w Jankowie:

Nie boimy się skomplikowanych zleceń. Dysponujemy przecież wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem. Dlatego bez trudu możemy usunąć na przykład drzewa sprawiające zagrożenie, niezależnie od tego, w jakiej znajdują się one lokalizacji. Usuwamy duże, rozległe drzewa, pracujemy w miejscach trudno dostępnych, także w pobliżu zabudowań, dróg lub linii wysokiego napięcia. Jak sami lubimy mówić, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W zakres naszej oferty wchodzi również pielęgnacja drzew, w ramach której przycinamy korony.

Czym jest alpinistyczna metoda wycinania drzew?

Metoda alpinistyczna, która również wykorzystywana jest przez specjalistów z firmy Arbo Tree, doskonale sprawdza się na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Polega ona na wykorzystaniu technik i sprzętu alpinistycznego w celu wspięcia się na drzewo i wykonania pracy. W ten sposób można drzewa przycinać w ramach pielęgnacji  lub całościowo wycinać etapami. Prace są możliwe do przeprowadzenia nawet między budynkami czy przy liniach wysokiego napięcia.

Dlaczego warto poznać ofertę firmy Arbo Tree?

Firma Arbo Tree Michała Celmera od wielu lat świadczy usługi leśne na terenie Torunia i okolic w promieniu około 100 km. W zakres jej oferty wchodzą nie tylko pielęgnacja i wycinka drzew, lecz także usuwanie pni i rozdrabnianie gałęzi. Jak podkreślają pracownicy firmy, usługi leśne nie mają przed nimi tajemnic. Cieszą się też bardzo dużą liczbą pozytywnych opinii i niemałego zaufania wśród klientów. Nic dziwnego – zlecenia realizują terminowo, do każdego z nich podchodząc indywidualnie.