Co trzeba wiedzieć o firmie Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych i Hodowlanych? Jej nazwa wyraźnie wskazuje czym się zajmuje. Działa na terenie Polski ale też poza jej granicami. Eksportuje zwierzęta do krajów należących do Unii Europejskiej. Takich jak na przykład Węgry, Słowacja, Austria, Dania, Holandia, Niemcy. Współpraca z tym przedsiębiorstwem przynosi hodowcom wiele zalet. Zdecydowanie warto je poznać.

Oferta skupu zwierząt rzeźnych i hodowlanych

Firma Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych i Hodowlanych mieści się w Jaśle w województwie podkarpackim. Od lat jej właścicielem jest Ryszard Cynarski. Zgodnie z nazwą, jest to przedsiębiorstwo skupujące i sprzedające zwierzęta rzeźne i hodowlane. Przyjmuje przede wszystkim:

  • trzodę chlewną,

  • byki i krowy,

  • jałówki i cielęta,

  • młode bydło.

Oferta przedstawianej firmy spełnia oczekiwania dwóch grup klientów. Pierwszą z nich są właściciele gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą zwierząt. Natomiast do drugiej należą zakłady przetwórstwa mięsnego. W tym miejscu trzeba zadać pytanie. Jakie zalety płyną ze współpracy z podkarpackim przedsiębiorstwem? Odpowiedź na nie znajduje się w kolejnych akapitach.

Ceniony skup bydła i trzody

Jak już wspomnieliśmy, firma Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych i Hodowlanych obsługuje dużą grupę klientów. Podejmuje stałą lub jednorazową współprace z zakładami mięsnymi.  O tym jakie zalety przynosi producentom wędlin opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa:

- Sprzedawane przez nas zwierzęta rzeźne przechodzą wszystkie niezbędne badania weterynaryjne. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że kupują zdrowy żywy inwentarz. Ponadto każda z dostępnych świń czy krów ma wymagane dokumenty.

Firma Ryszarda Cynarskiego sprzedaje zwierzęta pochodzące ze sprawdzonych gospodarstw rolnych. To z kolei przekłada się na wysoką jakość pozyskiwanego z nich mięsa. I oczywiście wędlin produkowanych w masarniach.

Zalety współpracy ze skupem krów dostrzegają także mniejsi i więksi hodowcy. Co sprawia, że chętnie ją podejmują? Po pierwsze to, że nie muszą samodzielnie szukać chętnych na zakup trzody. Znalezieniem rzetelnych odbiorców zajmuje się obsługujące ich przedsiębiorstwo. Równie istotne są atrakcyjne ceny oferowane przez przedstawiany skup. I możliwość ich negocjacji podczas transakcji. Warto wiedzieć, że firma z Jasła dysponuje własnymi pojazdami przystosowanymi do transportu zwierząt. Dzięki temu jej pracownicy docierają pod wskazany adres co jest bardzo korzystne dla rolników. Zalety sprzedaży zwierząt hodowlanych w renomowanym skupie są wyraźnie widoczne. Zdecydowanie warto z nich skorzystać.