Gdzie zorganizować wesele?

Materiał partnera
2019-12-02
Uroczystość ślubna

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu pary młodej. Nic zatem dziwnego, że chcą, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Często sen z powiek spędza im miejsce, w którym powinno odbyć się przyjęcie. Wybrać hotel, dom weselny, restaurację, czy wesele w ogrodzie? Decyzja nie należy do najłatwiejszych, jednak trzeba ją podjąć już na samym początku planowania przedsięwzięcia.


Ślub na łonie natury, czy wesele również?

Od kiedy śluby mogą odbywać się poza Urzędem Stanu Cywilnego, wiele par młodych decyduje się na zawieranie związków małżeńskich nad morzem, w lesie lub w ogrodzie. Czy jednak takie miejsca sprzyjają także organizacji wesel, czy jednak przyjęcie weselne powinno zostać zaplanowane w miejscu, gdzie niestraszna będzie parze młodej i gościom niesprzyjająca pogoda? Zdania na ten temat są podzielone. Jedno jest pewne, przyglądając się zmieniającej w Polsce pogodzie, bezpieczniej będzie zorganizować wesele w lokalu, gdzie pracują profesjonaliści, którzy obsługiwali wiele tego rodzaju imprez. 


Decydując się na wesele w lokalu, warto wybrać taki, który ofertę dostosowuje do wymagań gości. Nie musi to być Dom Weselny, który znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania pary młodej. Można wybrać restaurację lub hotel na Mazurach, w górach lub nad morzem, który oprócz przyjęcia, oferuje również noclegi dla gości. 


Wiele restauracji, poza miejscem w lokalu, oferuje także organizację przyjęcia w ogrodach. Wystarczy bowiem ustawić eleganckie namioty weselne, a biesiadnicy będą mogli bawić się na łonie natury. Szukając odpowiedniego miejsca, warto wziąć pod uwagę wspomniane wyżej, urokliwe Mazury. W tej lokalizacji działa wiele hoteli, które z przyjemnością zorganizują przyjęcie weselne. Jednym z nich jest Villa Eden - urokliwy i kameralny hotel z duszą. Miejsce to posiada 50 miejsc hotelowych, w których można umieścić gości weselnych. Warto zatem rozważyć niestandardowe wesele, które może odbyć się pomiędzy jeziorami, wśród śpiewu ptaków i pięknej przyrody.

Opracowanie artykułu:

Villa Eden

ul. Armii Krajowej 19a, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
e-mail
www